אורי דהן בשיחת זום עם שחקני מחלקת הנוער

5 נובמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בצל האירועים הקשים והלחימה העזה בדרום, דיבר בלם הקבוצה עם הילדים והנערים ועודד אותם בתקופה הלא פשוטה בה אנחנו נמצאים
כותב: יעקב צים

בית"ר "גשם" ירושלים מנסה לעשות הכל על מנת להמשיך ולגרום למועדון לעזור להמון גורמים בקהילה. בין כל התרומות והמפגשים, פועלת גם מחלקת הנוער בניסיון להמשיך את הפעילות כסדרה. השבוע חזרו הקבוצות להתאמן במתחם האימונים מתוך תקווה לחזרה לשיגרה בצורה מלאה כמה שניתן.

השחקנים זכו גם לשיחה ארוכה, מקצועית ומרתקת עם בלם הקבוצה הבוגרת, ואחד השחקנים האהובים בקהל, אורי דהן. אורי, שגדל בקרית שמונה, עבר בקבוצה בוגרת שם ומשם במכבי חיפה ובבית"ר, זכה בתארים בקריירה, ומצא את הדרך להיות בורג משמעותי בעונה שעברה בדרך לזכייה בגביע המדינה. השיחה, שהתקיימה בזום, היתה ביחד עם מאמני המחלקה ועשרות ילדים שהגיעו וביוזמתו של המאמן המנטלי של מחלקת הנוער, אוהד בק.

"אני יודע שזאת תקופה קשה לכולנו, אבל אם דווקא בתקופה הזאת, שלא תמיד יש אימונים, תשמרו על עצמכם ותנסו להתאמן, תראו כמה זה יתרום לכם בהמשך", פתח אורי והמשיך: "זאת תקופה מאתגרת, מאוד מבלבלת. תנסו כמה שיותר להיצמד לכדורגל ולדברים אחרים ולא לחדשות. האתגרים יהיו גדולים לאורך כל החיים שלכם, אם זה דברים אישיים או דברים גדולים שקורים כמו עכשיו".

במהלך השיחה סיפר אורי על איך שגדל (דווקא בתור חלוץ), ובמקרה ביום אחד עבר להיות בלם ומשם לא עצר. הוא סיפר על הרגעים הגדולים שלו בקריירה ולעומת זאת גם על רגעים פחות טובים, שמהם הוא צמח ומנסה לצמוח. על מה שהוא אומר לעצמו בתחילת כל משחק, או איך הוא מנסה להתעלות במשחקים גם אחרי שעשה פעולה פחות טובה. הילדים שאלו שאלות בלי הפסקה ולמדו המון מהעניין. בשבועות הקרובים יתקיימו עוד שיחות בין השחקנים לילדים.