הילד נשאר בבית: אביאל זרגרי חתם לחמש שנים בבית"ר "גשם" ירושלים

25 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מספר 6 שלנו, שעבר את כל מסלול מחלקת הנוער עד לקבוצה הבוגרת, חווה עונה מצוינת, ויהיה חלק משמעותי מהמועדון בשנים הקרובות. הבעלים משה חוגג: "ילד נפלא שמבין מהי עבודה קשה"
כותב: מערכת האתר

אחת הגאוות הגדולות ביותר של מועדון, היא לגדל שחקנים מוכשרים, אנשים טובים, שתורמים לקהילה ולמועדון בכל דרך אפשרית. אחת הדוגמאות הגדולות ביותר לעניין הוא אביאל זרגרי שלנו.

זרגרי, שצמח מגיל קטן במחלקת הנוער של בית"ר ירושלים, עבר את כל הקבוצות ותמיד עבד קשה, חתם היום על חוזה חדש לחמש שנים בבית"ר "גשם" ירושלים, וימשיך את ההתפתחות המטאורית שלו בשורות הקבוצה. לאורך כל הזמן התנהל משא ומתן שקט בין הצדדים, כשמשפחתו של אביאל וסוכנו אבי נמני, ערכו שיחות עם הנהלת הקבוצה על מנת להשאיר את הכישרון חלק מהבית שלנו.

אביאל, שהיה חלק מהקבוצה הבוגרת מהעונה שעברה, החל לקבל את הדקות המשמעותיות שלו העונה, כשהוא הופך להיות אחד העוגנים הבטוחים בהרכב של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה. זרגרי מתמיד בעקביות בניסיון להשתפר, לומד מהוותיקים ונחשב לאחד השחקנים האהובים בחדר ההלבשה של הקבוצה. החתימה התבצעה במשרדיו של בעלי הקבוצה, משה חוגג, ברמת גן. כמו כן, אביאל מעביר לא פעם הרצאות זום לשחקנים הצעירים במועדון, ונרתם לכל פעילות קהילתית אשר המועדון מייצר.


בעלי הקבוצה, משה חוגג, אמר לאחר החתימה: "אביאל הוא התגשמות החלום הבית"רי. שחקן שגדל מהילדים, אוהד הקבוצה, ילד נפלא שמבין את המשמעות של עבודה קשה, רציני, שאפתן וצנוע. זרגרי מהווה כעת מודל וחלום ממשי לכל ילד במחלקה הצעירה שלנו, שאם תעבדו חזק, קשה וטוב, הכל אפשרי. אנחנו צופים לו עתיד מזהיר וכעת הוא ימשיך להיות שחקן מוביל ומשמעותי במועדון שנים ארוכות קדימה".

חתן השימחה, אביאל זרגרי, אמר גם הוא לאחר החתימה: "יש רגעים בחיים שאתה יודע שתנצור לנצח, ואין ספק שהחתימה הזאת היא דבר משמעותי מאוד עבורי. לאורך כל הדרך היה לי ולמשפחתי ברור שנעשה הכל כדי להישאר כאן, בבית"ר, בבית שלי, ושאמשיך לצמוח כמה שיותר. היו תקופות קשות ומאתגרות, ובטוח שיהיו עוד בעתיד, אבל תמיד אתן את הכל בשביל המועדון שלי".

רוצים את חולצת המשחק של זרגרי? סידרנו לכם חתימה בכל חולצה שתזמינו עם השם והמספר של הקשר.