שמוליק חנין מונה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים

שמוליק חנין, מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער
7 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המנהל המקצועי, שעבד בעברו במכבי חיפה, ובין היתר גם בהפועל תל אביב והפועל אשקלון, יתווה את הדרך כחלק מהשינויים שנעשים במועדון: "שמח להצטרף לבנייה"
כותב: מערכת האתר

מועדון הכדורגל בית"ר "מילניום" ירושלים שמח להודיע על מינויו של שמוליק חנין לתפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער במועדון. חנין, אשר נחשב לאחת הדמויות המשפיעות והוותיקות בקרב כדורגל הנוער בארץ, יהיה אחראי על כל המחלקה, מקבוצות הילדים ועד לקבוצת הנוער, יתווה את דרכי העבודה המקצועיות בה, יהיה אחראי על עבודתם של המאמנים ויעקוב אחר שחקנים ואחרי כשרונות ברחבי הארץ, על מנת לאתר אותם ויפתח את המחלקה, מתוך ראייה לעתיד ושילובם בקבוצת הבוגרים. חנין עבד במשך למעלה במשך 12 שנים במחלקת הנוער של מכבי חיפה, ואף היה לתקופה קצרה חלק ממחלקת הנוער של הפועל תל אביב והפועל אשקלון.

אלי אוחנה, שמוליק חנין ותומר כרמל
אלי אוחנה, שמוליק חנין ותומר כרמל

יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה, אמר לאחר החתימה: "אנחנו ממשיכים בבנייה בכדי לשפר את מחלקת הנוער שלנו. מדובר באחד הפרויקטים החשובים ביותר של המועדון, מתוך ראייה לעתיד ומתוך אמונה שקבוצת הנוער בפרט וכל המחלקה יצמיחו לנו את המנהיגים על המגרש ומחוצה לו, שיגיעו בסופו של דבר גם לקבוצה הבוגרת. אנו משקיעים משאבים רבים במחלקה ומאמינים ששמוליק יקדם אותה ויהיה חלק בלתי נפרד מהדרך. אני מאחל לשמוליק בהצלחה ויאללה בית"ר".

חנין עצמו אמר לאחר החתימה: "אני שמח ונרגש להגיע למחלקת הנוער של בית״ר ירושלים, יחד נצעד כולם קדימה. מקצועית, ערכית, חינוכית. אני בטוח שבשנים הקרובות אנחנו נראה שחקני נוער מופיעים בשורות הקבוצה הבוגרת. יאללה בית״ר!"