הגאווה הגדולה שלנו: כל המידע על מחלקת הנוער

10 ספטמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמנים, הקבוצות, והצוותים נרגשים לעוד עונה שיצאה לדרך. אז מי מאמן איפה? ומה השינויים? הכל נמצא כאן. בהצלחה לכם ילדי העתיד
כותב: מערכת האתר

יוצאים לדרך חדשה. קבוצות מחלקת הנוער שלנו החלו בהצלחה בשבועות האחרונים את משחקי הליגה והאימונים לקראת עונת 22/23 ואנחנו כאן כדי לעשות סדר בכל השינויים שעברו על צוותי הקבוצות השונות והמינויים החדשים במחלקה.

נתחיל כמובן בקבוצה הבכירה, קבוצת הנוער. לאחר שנשארה בליגה בעונה הקודמת עם ניצחון גדול במשחקי המבחן, לעמדת המאמן קודם תומר מסיקה.

לצידו ישמש כעוזר מאמן ישראלי צברי שהגיע מהחטיבה הצעירה. הקבוצה עצמה פתחה את העונה בצורה טובה עם 2 ניצחונות לא קלים על בני סכנין והפועל חיפה, ותקווה להמשיך בדיוק כך בדרך לעונה מוצלחת.

תומר מסיקה, מאמן קבוצת הנוער החדש

לקבוצת נערים א׳ מונה מאמן חדש בדמותו של שגיא ישראל. השנתון החדש שעלה העונה לנערים א׳ יקווה להמשיך את העונה הטובה שעברה על הקבוצה ולצעוד חזק בצמרת של ליגת העל.

את קבוצת נערים ב׳ שבסיום משחקי המבחן ירדה אל הליגה הלאומית, ינסה להצעיד המאמן הותיק, סמי מלכה חזרה אל ליגת העל. אל נערים ג׳ יחבור המאמן ליאון מיאלי.

על נושא הכושר במחלקת הנוער יהיה אמון רפאל ברוך שיפתח כעת את עונתו השלישית במועדון.

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, יוסי מזרחי

חיים בן דוד, שהדריך בעונה האחרונה את נערים א׳, מונה הקיץ למנהל החטיבה הצעירה של המחלקה ויהיה אחראי על פיתוח הקבוצות מילדים א׳ ועד טרום ב׳.

חיים בן דוד, מנהל החטיבה הצעירה

משה מור (עונה שניה במועדון) יעבור לאמן את קבוצת ילדים א׳ ועל ילדים א׳ צפון יהיה אחראי אביאל אלימלך. את קבוצת ילדים ב׳ יאמן גם העונה סימו פרץ.

את הקבוצה הצעירה ביותר מבין קבוצות הילדים, הלא היא ילדים ג׳ יאמן ליאור קן דרור. סימנטוב כהן ימשיך בקבוצת טרום א׳, ואת טרום ב׳ ידריך דדי פרויד. 

לקבוצת הנשים המוכשרת שלנו שתפתח את העונה השלישית שלה בליגה הלאומית והרביעית ככלל מאז הקמתה מונה מאמן חדש, ישראל קדמי. 

ניהול המחלקה נעשה על ידי מיכל בן עמי כשהמנהל המקצועי שעוקב אחרי כל הקבוצות ובתי הספר לכדורגל הוא יוסי מזרחי.

בית הספר לכדורגל

המסלול הראשון של בית הספר לכדורגל (שנתונים 2005-2014), כולל שני אימונים בשבוע (הקבוצות אינן מתאמנות בשבת) ומשחק במסגרת הליגה העירונית.

הילדים בבית הספר מקבלים גם הם ליווי מהמאמנים על מנת להשתפר ולהפוך לשחקנים וילדים עם כלים משמעותיים יותר מקצועית וערכית.

לאחר ההרשמה מקבלים הילדים ערכה הכוללת תיק, כדור, סט אימון, סט משחק, טרנינג, 2 זוגות גרביים, מגני עצם, מעיל.

להרשמה לביה״ס לכדורגל (2005-2014) לחצו כאן

המסלול השני של בית הספר לכדורגל כולל את שנתונים 2015-2017. המסלול כולל שני אימונים בשבוע, שבו הילדים מקבלים את הבסיס של המשחק, את ערכי הספורט, ומעקב אחרי ההתקדמות שלהם לאורך העונה.

הילדים יקבלו לאחר הרישום מגוון של מוצרים איכותיים שכוללים תיק, כדור, סט אימון, טרנינג, זוג גרביים, מגיני עצם ומעיל.

להרשמה לביה״ס לכדורגל (2015-2017) לחצו כאן