ציון צמח מונה למאמן הנוער של בית"ר ירושלים

4 יוני 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקן העבר, שמאמן נוער בשנים האחרונות, הגיע על מנת להשביח את איכות השחקנים ולעמוד במטרה להעלות את הקבוצה חזרה לליגת העל
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של ציון צמח למאמן קבוצת הנוער של המועדון. צמח, ששיחק במועדון בעבר, ישמש כמאמן הראשי ויבנה סביבו את הצוות המקצועי. ציון יעבוד בשיתוף פעולה עם מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי, עם המנהל המקצועי של המועדון, אלמוג כהן, עם המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, חיים בן דוד, ועם מנהלת המחלקה, מיכל בן עמי, איתם ערך כבר מספר פגישות עבודה. עוזר המאמן שלו יהיה שניר סופר, ששימש כעוזר מאמן במכבי יבנה, ולפני שנתיים בעירוני אשדוד והפועל אשקלון. לשניים יש להם היכרות ארוכה.

ציון, בן ה-34, אימן בשנתיים האחרונות את קבוצות נערים א' ונוער ברמת השרון ואימן לפני כן גם בעירוני ראשון לציון. הוא חתם על ההסכם הבוקר (שלישי) במשרדי המועדון בבית וגן מול מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי. מעל במה זו אנו רוצים להודות גם לקובי אדרי, המאמן היוצא, שמילא את התפקיד בעונה האחרונה.

צמח אמר לאחר החתימה: "הגעתי לפה לעזור ולקדם את השחקנים הצעירים, על מנת שיגיעו כמה שיותר מהם לקבוצת הבוגרים מוכנים מנטלית ופיזית. אנחנו שואפים כמובן לעליית ליגה, וזאת המטרה הראשית שלנו כקבוצה. מצאתי פה מערכת שכולה מכוונת לעניין ואני בטוח שבשיתוף פעולה נוכל לעמוד במטרות שלנו.

"אני רוצה להודות להנהלת המועדון על האמון בי, שמח מאוד לשתף פעולה שוב עם אלמוג כהן ויודע שהוא יתרום למועדון ובייחוד למחלקת הנוער, שההנהלה רואה בה פרויקט חשוב וארוך טווח כדי להחזיר את בית"ר למרכז הבמה גם בתחום הזה".