נפתחה ההרשמה למחלקת הנוער וביה״ס לכדורגל של בית״ר ירושלים

5 יולי 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית״ר ירושלים פותחת את עונת 22/23, עם אפשרות ל-3 מסלולים יחודיים. הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

כמה התגעגענו לראות אתכם רצים על הדשא שלנו בבית וגן, ואוטוטו זה קורה שוב. מחלקת הנוער של בית״ר ירושלים חוזרת בשיא הכוח לאימונים וההרשמה אליה נפתחת בימים האלה. הצהובים שחורים הצעירים שלנו מתחילים את הדרך ולכם יש אפשרות להגיע ולהיות חלק מהמחלקה המרגשת והאיכותית בעיר.

איך זה עובד? בקלות. שלושה מסלולים עומדים לרשותכם:

קבוצות הליגה – שנתונים 2006-2014 אשר משחקים ורשומים במסגרת ההתאחדות לכדורגל, נמצאים במסגרת בה יקבלו אימונים והכנה אינטנסיבית, ניסיון בהתמודדות עם מצבי לחץ ודקות משחק משמעותיות לילדים. המחלקה כמובן דוגלת גם בחינוך מעבר לכדורגל ולכן הילדים מקבלים בין היתר הרצאות מאנשי מקצוע ושחקנים מקצוענים, הקפדה על חיים ספורטיביים ומענה מלא לכל הצרכים של הילדים.

לאחר הרישום יקבלו השחקנים ערכה מלאה הכוללת תיק, כדור, 2 מדי אימון, 2 מדי משחק , 4 זוגות גרביים, טרנינג אימון, טרנינג ייצוגי ומעיל.

להרשמה לקבוצות הליגה לחצו כאן

המסלול השני הוא של בית הספר לכדורגל (שנתונים 2005-2014), שכולל שני אימונים בשבוע ומשחק במסגרת הליגה העירונית. הילדים בבית הספר מקבלים גם הם ליווי מהמאמנים על מנת להשתפר ולהפוך לשחקנים וילדים עם כלים משמעותיים יותר מקצועית וערכית. לאחר ההרשמה מקבלים הילדים ערכה הכוללת תיק, כדור, סט אימון, סט משחק, טרנינג, 2 זוגות גרביים, מגני עצם, מעיל.

להרשמה לביה״ס לכדורגל (2005-2014) לחצו כאן

המסלול השלישי של בית הספר לכדורגל כולל את שנתונים 2015-2017. המסלול כולל שני אימונים בשבוע, שבו הילדים מקבלים את הבסיס של המשחק, את ערכי הספורט, ומעקב אחרי ההתקדמות שלהם לאורך העונה. הילדים יקבלו לאחר הרישום מגוון של מוצרים איכותיים שכוללים תיק, כדור, סט אימון, טרנינג, זוג גרביים, מגיני עצם ומעיל.

להרשמה לביה״ס לכדורגל (2015-2017) לחצו כאן

ההרשמה יצאה לדרך ואתם מוזמנים להיות חלק מהריגוש הצהוב שחור והאווירה הנהדרת שקיימת במחלקה שלנו. ניהול המחלקה נעשה על ידי מיכל בן עמי כשהמנהל המקצועי שעוקב אחרי כל הקבוצות ובתי הספר הוא יוסי מזרחי.

לפרטים נוספים, ניתן לשלוח הודעה לווטסאפ של מחלקת הנוער – 02-6780808 או לפנות באמצעות המייל – [email protected]