קשר מפתח: האימון המנטלי של שחקני הקישור עם שחקן העבר קובי מויאל

31 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
במסגרת תהליכי האימון המנטלי שמועברים מדי שבוע לשחקני מחלקת הנוער, התכנסו אתמול כל שחקני הקישור של החטיבה הבוגרת למפגש מיוחד עם קשר העבר ששיחק בשורות בית״ר ירושלים, קובי מויאל
כותב: מערכת האתר

המפגש הועבר כחלק מסדרת מפגשים עם שחקני עבר והווה, שרק לאחרונה ביקרו במחלקת הנוער רוי ששון, איציק קורנפיין וטימוטי מוזי.

הרעיון המרכזי הוא לכנס יחד את שחקני המחלקה, להם תפקיד זהה, ולהפגיש אותם עם שחקן בעל ניסיון, ידע וכלים, שמבין היטב את דרישות התפקיד ויכול לעזור להם בצורה המיטבית להיות הגרסה הטובה ביותר שלהם.

המפגש שנבנה על ידי המאמן המנטלי של מחלקת הנוער, כלל פתיחה העוסקת בתהליך ובדרך שעבר מויאל במחלקת הנוער של בית״ר ירושלים – השלבים המשמעותיים, הקשיים, שינויי התפקיד והתארים איתם זכה במחלקת הנוער.

בהמשך צפו השחקנים בסרטון ביצועים של מויאל במדי בית״ר ובהופעותיו בחו״ל עם דגש מיוחד על היותו שחקן ״לוחם״, אגרסיבי שמראה נוכחות בזמן היותו במגרש, וכיצד הם עצמם יכולים ליישם זאת במגרש.

לאחר מכן השחקנים ביצעו משימות כתיבה העוסקות בהבנת התפקיד מבחינה מנהיגותית, ערכית ואף את היתרונות והחסרונות בלהיות שחקני קישור, ולבסוף סיימו בשאלות על התמודדות ברגעי לחץ שונים שחווה בקריירה.

נושא שריתק ותפס את תשומת הלב של כולם עסק ב״איך להיות יותר משמעותי במרכז המגרש״- ובו למדו השחקנים את ערך העלאת הסטנדרטים שלהם מעצמם וההבנה שהם מסוגלים להרבה יותר.

בסוף הסדנה, ולאחר אימוני הערב של השחקנים, התקבלו ממאמני הקבוצות רשמים חיוביים ויעילים אודות השחקנים שלקחו חלק בסדנה ויישמו באופן מיידי את הידע והתובנות.

אנו במחלקת הנוער ממשיכים לפעול, לתמוך ולהשקיע בשחקני המועדון שיקבלו את הכלים הטובים ביותר להצליח בעולם הספורט ובחיים.