ממשיכים לחגוג: נערים א׳ הביסו את טוברוק, נערים ב׳ ניצחו את הפועל ב״ש בחוץ

30 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
משחקי הליגה המשיכו לתוך חול המועד עם 5 מפגשים שונים ברחבי הארץ. כל הכובשים והתוצאות בפנים
כותב: מערכת האתר

מנתניה ועד לבאר שבע עם עצירה בבית וגן. יום עמוס במשחקים עבר על מחלקת הנוער שלנו עם 5 משחקי ליגה ו-3 ניצחונות גדולים. אז מי הבקיע במגרש בנתניה ומי הובילו את נערים ב׳ לעוד ניצחון? אנחנו פה בשביל לסכם.

בואו נתחיל מהמשחק הראשון של היום – בשעה 12:00 בצהריים, במגרשה של בית״ר טוברוק בנתניה, התייצבה קבוצת נערים א׳ של אסי אלימלך לקרב מול יריבה קשוחה במיוחד (שגם נמצאת מעליה בטבלה). בסיום 90 דקות? בית״ר הביסה את הקבוצה המקומית עם 0:5 גדול. משחק מופתי של רז בדש ושביט אמירה יחד עם צמד של נהוראי דבוש ושערים של עדי יונה, עידן בן עזרא ושחר יאיר קבעו את התוצאה הנהדרת.

בשעה 15:15 עלתה קבוצתה נערים ג׳ צפון של סימו פרץ למגרש בת״א כדי לפגוש את גדנע תל אביב המקומית. אחרי שבשבת האחרונה שער בודד של גיא מלמד העניק לבית״רים ניצחון יפה על מכבי רחובות, הפעם זה לא הספיק. מלמד כבש גם היום אך קבוצתו נכנעה 2:1.

בוא נעבור לדרום. קבוצת נערים ב׳ שחווה עונה נהדרת, נדדה היום למגרשה הביתי של הפועל ב״ש. אחרי קרב לא פשוט, הצהובים שחורים יצאו עם ניצחון 1:2 ו-3 נקודות יקרות. הם ממשיכים להתבסס בצמרת הגבוהה של הליגה. ראם טל ושגיא יחזקאל כבשו עבור קבוצתו של המאמן חיים בנדה, תומר כהן כבש עבור האדומים.


קבוצת הנוער בהדרכתו של סמי מלכה אירחה אחר הצהריים את הכחולים של קרית שמונה. בזמן שהמחצית הראשונה היתה שקולה ושתי הקבוצות לא הצליחו להגיע למצבים מבטיחים, כבר בפתיחתה של המחצית השנייה – עלתה ק״ש ליתרון. כדור מדויק שעלה מצד ימין מצא את ראשו של שחקן ק״ש שנגח לפינה הרחוקה ופנימה. מספר דקות חלפו וק״ש הצליחה לכבוש שוב. קרן שעלתה מצד שמאל מצאה שחקן יריב לא מכוסה שנגח בעוצמה את השני פנימה.

הבית״רים לא אמרו נואש והמשיכו לדחוף את הכדור מעלה ולנסות להגיע למצבים מסוכנים. בדקה ה-78 זה גם השתלם. אושר זכאי ניצל עירבובייה ברחבה של האורחת ובעט פנימה את השער המצמק. עד הסיום שלטה בית״ר במגרש והפעילה לחץ כבד על השער של ק״ש אולם לא מצאה את שער השיוויון. בסיום – 2:1 להפועל ק״ש.

ולסיום: נערים ג׳ אירחה בשעה 19:00 את מכבי הרצליה בבית וגן וגם יצאה מחוייכת ושמחה. סתיו לוי, אורי רכס, שחר ויסג'י כבשו עבור הבית״רים (שניצחו 0:3), לקחו בשמחה את הנקודות ורשמו על הדרך את הניצחון ה-4 שלהם מתוך 8 מחזורי ליגה.