שבת של מחלקת הנוער: ניצחון חשוב לנוער, הצגה של ילדים א'

29 פברואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מחלקת הנוער ממשיכה במסע שלה בעונת 2023/204. מי משחק מתי ואיפה, ומתי הבנות והנשים חוזרות לפעילות. כל הפרטים בכתבה
כותב: מערכת האתר

אחרי שבת מוצלחת ומלאה בנצחונות, מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים ממשיכה בתנופה ובניסיון להמשיך על הגל. הצהובים שחורים בכל הגילאים ישחקו במחזור שיתחיל ביום שישי ויימשך עד ליום שלישי. כל התוצאות כמובן יהיו כאן באתר הרשמי שלנו.

קבוצת הנוער פתחה את הסופ"ש עם יופי של משחק ו-1:4 מהדהד על הפועל הוד השרון, שמדורגת במקום השישי. הצהובים שחורים שלנו עם 38 נקודות, מרחק 3 ממבחנים ו-4 מעליה אוטומטית החלו נפלא את הסיבוב השני של הליגה. שגיא ישראלי כבש צמד לזכות הקבוצה של קובי אדרי, שחר ויסג'י ודניאל וקנין הוסיפו. ילדים א' הביסו 0:5 את שמשון תל אביב. אורי כנעאן כבש צמד, יונתן כדר הוסיף גם הוא צמד ועוד שער עצמי קבע את התוצאה הסופית.

נערים א', הפסידו 3:1 להפועל פתח תקווה במגרש סירקין בעיר. מאור כהן כבש לזכות החבורה של אורי כהן, שירדה למקום השני בטבלה עם 39 נקודות והפועל פתח תקווה עם 41. ילדים ב' צפון ייסעו למשחק חוץ נגד מכבי הרצליה, המשחק יתקיים באצטדיון הרצליה רן1, בשעה 17:00. טרום ב' ישחקו במשחק בית מול בני יהודה בבית וגן בשעה 12:00.

ביום ראשון מחכה לנו מנה מעורבת – קבוצת הילדות שלנו תחזור לפעילות עם משחק חוץ מול בנות הרצליה ביום ראשון בשעה 17:30, ונערים ג', בהנהגתו של סמי מלכה, תארח את עמישב פ"ת בבית וגן בשעה 19:30. ביום שני יעלו ויבואו ילדים ב', שישחקו בשעה 17:30 עם הפועל רמת גן במשחק חוץ שיתקיים במגרש ר"ג הספארי. נערים ג' צפון ישחקו מול מ.ס הפועל לוד כאן, בבית וגן בשעה 19:30. מי שיחתמו את המחזור הם ילדים ג', שישחקו בשעה 17:45 מול הפועל ראשון לציון במשחק חוץ באצטדיון הסופרלנד המערבי, ואחרונות תעלנה קבוצת הנשים שלנו למשחק ביתי מול הפועל באר שבע שמדורגת במקום השלישי בטבלה.