"רק תאמינו בעצמכם": קריאף, בואצ'י וג'אסי במפגש עם מחלקת הנוער

28 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קפטן הקבוצה ושניים מהשחקנים הזרים הגיעו לשיחה ארוכה ומעניינת עם הנערים שחולמים להגיע ולהיות חלק מהסגל. ומה הבטיח מספר 24?
כותב: מערכת האתר

אחד הדברים החשובים ביותר במועדון כדורגל הוא כמובן טיפוח הקשר החשוב והבסיסי בין הקבוצה הבוגרת לילדים ולנוער אשר מתאמנים במועדון, וחולמים יום אחד להגיע לליגה של הגדולים. לאורך השנים אנו מקפידים לעשות מפגשים אשר תורמים בעיקר לצעירים בהבנה עד כמה חשובה המסגרת בה הם נמצאים, שיחה על הקרבה, על מצוינות ועל האושר הגדול בהגשמת החלום.

לאחר מספר מפגשים שקרו מפתיחת העונה, אתמול בשעות הערב הגיע תורו של קפטן הקבוצה, אופיר קריאף, אשר עשה את כל הדרך הארוכה מאז שהיה ילד קטן במחלקה ועד לתפקיד המכובד ביותר שאפשר לשאוף אליו בתור שחקן.

מספר 24 שלנו דיבר עם השחקנים תחילה על הימים בהם היה מקריב ומתקשה, וכיצד למד לא לוותר. איך ראה חברים שפורשים בדרך אבל המשיך קדימה, עד כמה חשוב תחזוק הגוף והעבודה הנוספת מעבר לאימונים הרגילים ועל איך אוספים את עצמך במהלך משבר ודוחפים כמה שיותר קדימה. כמו כן סיפר כמה קל יותר לקלוט שחקנים שמגיעים מקבוצת הנוער שמבינים את המהות של המועדון וציין את זרגרי, חוג'ה, ודגו כדוגמאות מובילות.

קריאף גם סיכם עם מאמן הקבוצה שיגיע לערוך להם בקרוב אימון לחוליית ההגנה, על מנת לשפר אותם הן ברמה האישית והן ברמה הקבוצתית.

לאחר מכן, הגיע תורם של שניים מהשחקנים הזרים של הקבוצה, אדווין ג'אסי וריצ'מונד בואצ'י. שני השחקנים, שעברו בליגות בכירות, ושיחקו בקבוצות נחשבות ואיכותיות, דיברו עם השחקנים על התחושות במהלך הקריירה, ואיך צמחו ממקומות ללא כסף או תמיכה, עד לשלב בו הצליחו להחזיק את עצמם, לפרנס ואף לעזור למשפחותיהם ולקהילות בהן גדלו.

הסיפור של השניים היה מרגש, ובעתיד הם צפויים לעשות את ההרצאה הזאת שוב, ביחד עם שחקנים נוספים בפני חלקים נוספים של המחלקה.

מנהלת המחלקה, מיכל בן עמי אמרה לאחר המפגש: "בכל שנה אנחנו מנסים להביא את השחקנים על מנת שיראו מודלים לחיקוי ברמה המקצועית וברמה האישית. אני מאוד מודה לשלושת השחקנים שהגיעו ותרמו מזמנם החופשי, ויודעת שהשיחות האלה, בשילוב כל האלמנטים שאנחנו עושים במחלקה, נותנים לילדים אפשרות לצמוח ולהיות אנשים טובים יותר ושחקנים טובים יותר. העבודה הזאת נעשית בצורה מאומצת כל יום, כשהמחלקה עצמה משתמשת בשירותיה של תזונאית וכמו כן יועץ מנטאלי, שחקני עבר מנוסים ועוד. אני מאחלת לכולם בהצלחה במשחקים בסוף השבוע הקרוב ובכלל".