קבוצת הנוער הפסידה בתוספת הזמן למכבי ת״א

29 אוגוסט 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מלחמה אדירה והזדמנויות קורצות לא הספיקו לחבורה של אסי אלימלך מול האורחים מת״א. נערים ב׳ סיימו גם הם ב-0:0 מול הצהובים
כותב: מערכת האתר

שתי קבוצות ממחלקת הנוער שלנו שיחקו היום (שבת) כל אחת בליגה שלה מול מכבי תל אביב. במגרש אחת קבוצת הנוער בהובלתו של אסי אלימלך וובמגרש השני נערים ב׳ של המאמן ליאון מיאלי.

הראשונים לעלות לכר הדשא היו נערים ב׳ שנראו טוב מול אחת הקבוצות החזקות בליגה. הצהובים שחורים שלנו היו קרובים לכיבוש במספר הזדמנויות אבל בסופו של דבר הסתיים המשחק ב-0:0 וחלוקת נקודות.

קבוצת הנוער שלנו, ששיחקה בבית וגן, פגשה את הצהובים מתל אביב במשחק ששודר בשידור ישיר.

באחד מן המצבים הבולטים של המשחק, החלוץ רוי דוגה סובב כדור ברחבה אבל נגיחה של מירון טל הלכה החוצה. אופק אברג’יל ניסה גם כן במחצית הראשונה עם בעיטה מהרחבה אבל השוער הדף לקרן. במחצית השנייה דוגה ניער מעליו את המגן שלו אבל הגיע מאוחר לכדור מול השוער ובעט לידיים שלו. שער הניצחון של הארוחים הגיע בדקה ה-92׳ עם שער לחיבורים של פלס. בעיטה מדהימה של אלון בן עמי פגשה את הקורה בשנייה האחרונה אך לא נכנסה פנימה והנוער שלנו רשם הפסד ראשון העונה, עם אופטימיות להמשך.

"זה כואב, שבוע שעבר אנחנו ניצחנו בדקות האחרונות והשבוע זה קרה לנו. היו לנו מספיק מצבים לגמור את המשחק ולא הצלחנו, היה לנו משחק טוב, ידענו שהם ישלטו אבל הם לא הגיעו כמעט למצבים. מתסכל מאוד" אמר בסיום מאמן הקבוצה אסי אלימלך.

"ננסה לשנות את התקליט, להפוך את המנטליות של הקבוצה הזאת, אנחנו נמשיך ונאמין. ניקח את בהפסד הזה ונהפוך אותו לחלק מהדרך שלנו בדרך להצלחה:.