עונה חדשה בפתח: כל השיבוצים והמינויים החדשים במחלקת הנוער

28 יולי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המחלקה הצהובה-שחורה מתחדשת: סמי מלכה ימונה למנהל החטיבה הצעירה, חיים בן דוד יאמן את נערים ג׳. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

מחלקת הנוער של בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה להשלים את הפאזל לקראת העונה הבאה, ולרענן את השורות על מנת לתת את המיטב לשחקנים הצעירים, שחולמים בגדול ואנחנו רוצים לעזור להם להגשים. לאחר סיכום העונה הקודמת בהצלחה, בה מרבית הקבוצות הגיעו אל הפלייאוף העליון, החליט המנהל המקצועי של המחלקה, יוסי מזרחי, על השיבוצים לעונה הקרובה. את המחלקה תמשיך לנהל גם השנה מיכל בן עמי.

שני שינויים שיתרחשו השנה יהיו חלוקת המחלקה לחטיבה צעירה ובוגרת, על מנת לתת יותר דגש לשחקנים ולמצות את הפוטנציאל. את החטיבה הצעירה ינהל ויפקח סמי מלכה. שחקן העבר והמאמן המוערך יעבוד עם המאמנים והשחקנים על הדגשים איך להתפתח נכון, יזהה כשרונות ויעזור בהדרכתם, ובעיקר – ימשיך להצמיח את המחלקה קדימה.

סמי מלכה אמר לאתר הרשמי לאחר המינוי: "לאורך כל השנים שאני נמצא בבית"ר ירושלים, תמיד ראיתי את הילדים שמתקדמים כאן ומקבלים את הכלים להצליח. אני מאוד שמח לקבל את האחריות הגדולה הזאת ומקווה שנצמיח את השחקנים הבאים של המועדון, שיהיו לגאווה של כולנו. לא חסרות דוגמאות להצלחה, וביחד עם הצוות והאמון שקיבלנו מההנהלה, נמשיך בדרך שלנו קדימה".

בחטיבה העליונה קיבל אסי אלימלך את השרביט ויהיה מאמנה של קבוצת הנוער, ביחד עם עוזרו, תומר מסיקה. מאמן נערים א' יהיה משה מור, מהמאמנים המוערכים והמוכשרים בעיר, ש"חצה" את הכביש ועבר לאמן בבית"ר. את קבוצת נערים ב' יאמן העונה ליאון מיאלי שממשיך עם השנתון שאימן בעונה האחרונה (בקבוצת נערים ג׳). את נערים ג' יעבור לאמן חיים בן דוד, לאחר שסיים עונה מצוינת עם נערים ב׳.

גם בחטיבה הצעירה ישנם לא מעט שינויים לקראת העונה שבפתח. ליאור קן דרור יאמן את ילדים א׳, כאשר על אימונם של ילדים א׳ צפון יופקד יואש שמואלי. את קבוצת ילדים ב׳ יאמן השנה סימו פרץ ואת ילדים ב׳ צפון יאמן קובי לוי. ישראל צברי יעבור לאמן את ילדים ג׳. את קבוצות הטרום א׳, ב׳ ו-ג׳ יאמנו בהתאמה סימנטוב כהןישראל קדמי ודדי פרויד.