קבוצת הנוער הביסה 0:3 את גדנ"ע תל אביב

27 מאי 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
משחק המבחן החשוב שהתקיים באצטדיון רמת גן הסתיים בניצחון מוחץ וקבע שהצהובים שחורים ימשיכו בליגת העל. אינזאגי, דוגה ודבוש כבשו
כותב: מערכת האתר

נכון, זה לא היה המשחק שרצינו להגיע אליו, אבל גם ברגעים כאלה חשוב מאוד לדעת להתעלות, כדי לסיים את הסיפור. קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים סיימה את העונה כעת באופן סופי לאחר ניצחון 0:3 משכנע על גדנ"ע תל אביב, במסגרת משחקי המבחן להישארות בליגת העל.

הצהובים שחורים שלנו סיימו עונה מתישה שכללה ארבע יורדות אוטומטיות ועוד קבוצה אחת במבחנים. לאחר התוצאות המאכזבות במחזור הסיום, שקבעו שהקבוצה תלך למבחנים, עבדו במרץ מאמן הקבוצה, סמי מלכה והמנהל המקצועי של המחלקה, יוסי מזרחי, ביחד עם הצוות שלהם, על מנת להכין את השחקנים פיזית ומנטאלית לאתגר שמחכה להם.

מהרגע הראשון ראינו קבוצה אחת על המגרש. הצהובים שחורים באו מרוכזים ולאחר מספר הזדמנויות הגיע כדור קרן נהדר של עדי יונה, שנחת על הראש של אינזאגי קונה, שכבש ורץ לחגוג. במחצית השניה הגבירו הצעירים שלנו קצב, ונהנו משער של רוי דוגה, הקפטן, שהכפיל את התוצאה. היריבה ניסתה ללחוץ ובדיוק לזה ציפו השחקנים שלנו, וכדור שהגיע במתפרצת אל רוי דוגה, ומשם במסירת נהדרת לנהוראי דבוש, קבעו את תוצאת המשחק לאחר כדור חד לפינה של החלוץ. 0:3 בסיום.

כעת יתחלף השנתון של הקבוצה, ובעונה הבאה נראה בה הרבה פנים חדשות שינסו להצעיד את הקבוצה המפוארת הזאת קדימה. אנחנו מחכים לכם על מנת להמשיך את המסע בליגת העל גם בעונה הבאה.