מרגשות: משחק פתיחה חלומי לקבוצת הילדות של בית"ר ירושלים

26 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מחלקת הנשים שלנו חוזרת לאט לאט לשיגרה וממשיכה להוות מסגרת חמה לבנות שרוצות לשחק כדורגל ולהגשים חלום. הפעם זה נגמר ב-0:7 מרשים על בנות יהודה. כל הפרטים בכתבה
כותב: ליאל חביליו

פתיחת העונה של מחלקת הנשים של בית"ר ירושלים היתה אמורה להיות מרגשת ושמחה, אבל לצערנו, כמו כל עם ישראל, כולנו נאלצים למצוא את עצמנו בסיטואציה לא פשוטה, אבל מצד שני בתקופה האחרונה גם עם ניסיון לחזור לשיגרה.

וזה בדיוק מה שעשתה המחלקה החדשה והנמרצת שלנו. רגע לפני שקבוצת הנשים שלנו ממשיכה את הליגה שלה לאחר פגרה ארוכה, אמש במשחק הביתי הראשון אי פעם שלהן, הבית"ריות הצעירות, קבוצת הילדות, עשו את העבודה, ועשו אותה כמו שאנחנו אוהבים. הבנות עבדו קשה, היו ממושמעות, ובסופו של דבר נתנו לנו 7 נקודות אור עם שבעה שערים.

המשחק התנהל בקצב טוב ובאווירה נהדרת, עם פרגון הדדי גם בתוך הקבוצה וגם עם היריבה. בית"ר פתחה חזק את המשחק וסיימה את המחצית הראשונה עם כדורגל טוב ויתרון 0:4. במחצית השניה המשיכה הקבוצה, שכל השחקניות שיחקו במהלך המשחק, וכבשה עוד שלושה בדרך ל-0:7 בסיום. אין לנו ספק שהתוצאה עצמה מעניינת, אבל הדרך והעזרה והאחידות של הקבוצה היתה פשוט מרגשת. מי שהתכבדו בכיבוש השערים היו דניאל נחום, מעיין באיך עם צמד, תהל מזרחי, אוריין ששון, אלה פלסי והילה משאלי שהוסיפו כל אחת שער משלה בדרך לחגיגות בסיום.

היום תמשיך המחלקה בפעילות שלה והפעם העיניים יופנו לקבוצת הנשים הבוגרת שלנו, אשר תחזור לליגה, שם היא נמצאת במחזור הרביעי, ותתמודד במשחק חוץ לא פשוט מול הפועל באר שבע, שירדה מליגת העל. הנשים שלנו, שהתחזקו בתחילת העונה, יחזרו למתכונת משחקים לחוצה, וזה הזמן להגיד בהצלחה ושכמובן כל המועדון מאחוריכן!