"נוצרו כאן חברויות חדשות": קבוצת הנוער ביקרה את מפוני המלחמה

26 אוקטובר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
על מנת לקחת חלק מהעשייה ולעזור כמה שניתן, הצטרפה מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים אל מלון דן, וערכו אימון משותף עם ילדים משלומי, שדרות וקרית שמונה
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה לפעול במישור האזרחי עד כמה שאפשר ולעזור לתושבי הדרום והצפון המפונים לאזורים שונים בארץ. אחת היוזמות הגדולות היא להפעיל כמה שניתן גם את ילדי מחלקת הנוער ואת מאמני המחלקה, כדי שיתנו כתף לילדים בגילאים שלהם ואף קטנים יותר כדי להפיג את המתח וגם לגרום להם להזיז את הגוף.

קבוצת הנוער של המועדון, יצאה אל מלון "דן" בירושלים, שם שוהים מאות מפונים וערכה אימון מיוחד עם הילדים. עם ההגעה למלון, התפזרו שחקני בית"ר ופשוט אספו ילדים וקראו להם להגיע לאימון כדורגל. ההיענות היתה מדהימה ולאחר כמה דקות נפגשו כולם במגרש של המלון.

השחקנים החלו לעשות חימום משולב של ילדי העוטף וגם ילדי הנוער, ולאחר מכן עברו למשחקי טכניקה, טקטיקה, משחקונים, וצעקות של אושר אחרי הגולים היפים שנכבשו. בסופו האירוע ישבו ביחד כל הילדים, כאשר שחקני קבוצת הנוער חילקו לילדי שלומי, קרית שמונה ושדרות, שנמצאים במלון, מתנות שתרמו עבורם. נוצרו בין הילדים חברויות, חלקם החליפו ביניהם מספרי טלפון, התחברו באינסטגרם, וחלקם אף הוזמנו לבתי השחקנים.

ישראל צברי, מאמן במחלקת הנוער, שארגן את הפעילות, סיפר: "מדהים היה לראות איך הילדים התחברו ביניהם, לא היה מתח, אלא להפך, הרגשה של שחרור ונדמה ששני הצדדים שמחו לראות אחד את השני. שמענו סיפורים, חילקנו מתנות והכי חשוב יצרנו קשרים ונתנו עוד קצת אויר לנשימה לילדים שקשה להם.

"חייב להגיד שיש פה כמה כוכבי כדורגל שהמקום שלהם הוא ללא ספק על המגרש ונקווה שיחזרו לשחק כמה שיותר מהר".