חגיגה במחלקת הנוער: ניצחון כפול על נורדיה, וגם על נשר

25 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצות שלנו בצהוב שחור עלו על הדשא בבית וגן ולא ריחמו על היריבות שלהם. כל התוצאות בפנים. וגם: הנשים נפרדות מעונה מצוינת
כותב: מערכת האתר

זהו. לאחר תקופת הקורונה, הפסקת הליגה, מבצע "שומר החומות" והעצירה הנוספת, ממשיכה מחלקת הנוער (שהתאמנה גם בימים הלא פשוטים האלה) את העונה, בתקווה שזאת היתה העצירה האחרונה. אז מעבר לקבוצת הנוער, שהיום התבשרנו כי הליגה תקוצר לשני מחזורים בלבד, אמש חודשו המשחקים כשנערים א' ונערים ג' חזרו למסלול.

נערים א' רשמו ניצחון ענק על עירוני נשר, עם 1:4 מהדהד. את השער הראשון במשחק הבקיע עדי יונה, ששלשום חתם על חוזה לשלוש שנים במועדון, וחגג לאחר בישול נהדר של נהוראי דבוש.

את השער השני כבש עידן בן עזרא לאחר בישול של שוער הקבוצה! שלו נבון. את השלישי לזכותנו כבש ורץ לחגוג בטירוף אופיר גדסי, ולקינוח, היה זה עדי יונה שהשלים צמד נפלא.

מאמן הקבוצה, אסי אלימלך, אמר לאחר המשחק: "ידענו לשחק חכם נגד קבוצה שסגרה את המשחק, ניסו לעקוץ, אבל ידענו את זה. שיחקנו מאו חכם, הגולים הגיעו ממהלכים יפים קבוצתיים, שהובילו למהלכים אישיים יפים מאוד בתוך הרחבה, עם מהירות מחשבה, שליטה בשתי רגליים ועוד"

אסי התייחס גם לחתימה של עדי יונה ואמר: "אני שמח מאוד שעדי הופך להיות גם שחקן של מספרים בתקופה הזאת. הוא כבר עם 9 שערים, ו-7 או 8 בישולים". לאחר מכן החמיא ליתר הקבוצה והוסיף: "ההגנה עושה עבודה יפה, וכמעט ולא סופגת, שחקנים מכאן עולים ומשחקים בנוער, זה כיף אדיר לראות את זה".

נערים ג' המשיכו גם הם את החגיגה, כשהביסו 2:4 את נורדיה. את השערים לזכות בית"ר כבשו נועם בן שימול (צמד), אביה אדרי ואיתי סבן.

טרום א' הבינו גם כן מה מוטל עליהם לעשות, וגם כן רשמו שלוש נקודות מרשימות עם 0:3 נהדר על נורדיה. איתי דיל, אליה דוד פור ולביא רם כבשו לזכות הקבוצה של ישראל צברי.

כמו כן, לקראת סוף העונה, החליטה ההתאחדות לכדורגל לקצר את המחזורים על מנת שהליגה תספיק להגיע לסיומה. נערים א' ו-ב' יקיימו עוד שלושה משחקים (29/5, 5/6, 12/6), כשמשחקי השלמה ייערכו באמצע השבוע. כמו כן, הגביע יישאר במתכונת הרגילה שלו וימשיך עד לסיום העונה.

אבל לפני שנדבר על המשחקים של הנערים, ניתן כבוד לקבוצת הנשים שלנו, שסוגרת עונה פנטסטית במקום הרביעי בטבלה, מרחק נגיעה מעליית ליגה. החבורה של סימן טוב כהן תמשיך לתת את הכל והפעם, במשחק הליגה האחרון, הן תפגושנה את מכבי באר שבע.

הנשים, שמחזיקות צבא אוהדים לא קטן, נחשבות לפורצות דרך בהתנהלות שלהן גם בפלטפורמות הדיגיטל, גם בקהילה ובעניין שהן יוצרות. זהו המשחק האחרון של הסגל הנוכחי, שיעבור ריענון לקראת העונה הבאה עם עזיבת שחקניות והגעה של כמה חדשות. בינתיים נותר להן לתת עוד שואו אחד העונה. המשחק יתקיים בבית וגן מחר (רביעי), בשעה 19:30 בערב ואתם מוזמנים להגיע ליהנות ולעודד.