תוצאות השבת במחלקת הנוער והמפגש המרגש עם ילדי קרית שמונה

25 פברואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רגע אחד מיוחד שהתרחש אחרי המשחק מזכיר לכולנו את התקופה הלא פשוטה שאנחנו חווים, והמחווה המרגשת של קבוצת ילדים א'. בצד המקצועי, נצחונות יפים לקבוצות המחלקה
כותב: מערכת האתר

רגע לפני התוצאות של השבת, אירוע אחד שמייצג את כל המועדון אורגן בצורה מרגשת על ידי הורי קבוצת ילדים א' שלנו, והצליח לגרום לכולנו להיזכר באחוות הרעים שכל כך חשובה בתקופה הזאת.

קבוצת ילדים א', בראשותו של המאמן משה מור, פגשו את הפועל קרית שמונה, שילדיה כמובן לא חיים בבתיהם עקב המצב ועדיין לא ידוע מתי יחזרו. לאחר המשחק נפגשו השחקנים, ביחד עם ההורים, לארוחה, אותה אירגנו הורי קבוצת הילדים. המפגש היה בדיוק מה שאנו מצפים ושמחים לראות קורה. שיחות בין הילדים, בין ההורים, ורגע אחד של שפיות בתקופה הבלתי אפשרית הזאת. המשחק עצמו הסתיים ב-0:2 לזכות בית"ר משערים של שניר גוסמן ושי אמבאו.

נתחיל עם קבוצת הנוער, שממשיכה במאבק שלה בצמרת הליגה הלאומית, וכרגע מדורגת במקום השלישי. החבורה של קובי אדרי יצאה למשחק חוץ והביסה 0:4 את אדומים אשדוד. יאן יוסופוב, שנמצא בתקופה טובה, כבש צמד, בעוד ששחר ויסג'י ושגיא ישראלי כבשו גם הם. בית"ר נמצאת במקום השלישי עם 35 נקודות, רחוקה ארבע נקודות מהמקום הראשון ושלוש מהשני.

אחד המשחקים המותחים של העונה התרחש במשחק של נערים א' מול הפועל ראשון לציון. למרות פיגור של שער בתחילת המשחק, הקבוצה של אורי כהן הצליחה להפוך עם הרבה אופי משערים של מאור כהן ואליאור שמואל וממשיכה להחזיק במקום הראשון בליגה לאחר 14 מחזורים, מרחק נקודה מהמקום שני ו-13 מהמקום השלישי.

ילדים א' צפון רשמו ניצחון חוץ יפה על הפועל לוד עם 0:4 חלק. אריאל חנוכה, ליאור ששון, אושר חנאסב והראל דבש כבשו את השערים לזכות החבורה של אביאל אלימלך. ילדים ב' ניצחו במשחק מותח וצמוד, עם הרבה אופי 3:4 את בני יהודה במשחק שהתקיים בבית וגן. למרות שהצעירים שלנו היו פעמיים בפיגור, הם ידעו לחזור למשחק בצורה נהדרת, וניצחו בזכות צמד של אוהד אזיו ושערים של אורי אייטגב ופלא סולומון.

נערים ג' יצאו למשחק חוץ גם כן נגד ראשון לציון, וגם כאן התוצאה לא אכזבה עם 3:2 מרשים בחוץ. ליאם קורן כבש צמד ונועם סבאג השלים את המלאכה עם עוד שלוש נקודות. נערים ב', ששיחקו ביום ראשון, ניצחו 0:1 קטן גדול את הכח רמת גן משער של ינון טל.