משחקי אמצע השבוע: ניצחון חשוב לנערים ב', ניצחון ענק לקבוצת הנשים

21 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה של חיים בנדה חגגה עליה לרבע הגמר, ילדים א' עם ניצחון דרמטי, והלביאות עם 1:5 מהדהד. כל הפרטים כאן באתר
כותב: מערכת האתר

משחקי אמצע השבוע של קבוצות הנוער נפתחו היום, כשגם קבוצת הנשים של בית"ר יצאה למשחק חוץ שהסתיים בניצחון ענק. לפניכם כל התוצאות.

נתחיל עם קבוצות הנוער שלנו, שרשמו מספר משחקי גביע היום. נערים ב' התאוששו מהפסד הליגה בשבת עם ניצחון 1:3 על קדימה/צורן. אחרי פתיחה מעט מהוססת, הבחורים של חיים בנדה הצליחו להבליט את האיכויות שלהם לעומת היריבה, כשיאן יוסיפוב (צמד) ועידו מוטרו כובשים בדרך לרבע הגמר. במקביל, נערים א' הפסידו 1:0 למכבי פתח תקווה. מיד לאחר מכן הגיע תורם של ילדים א', שעלו לחצי הגמר אחרי ניצחון חשוב ומתוק 0:1 על מכבי פתח תקווה צפון.

קבוצת הנשים שלנו יצאה למשחק חוץ מול פרדסיה, שנאבקת על חייה בליגה. השחקניות שלנו התחילו את המשחק עם שער מהיר של אורי אהרוני (11), אך לאחר חצי שעה של משחק, קיבלה פרדסיה בעיטת עונשין מ-11 מטרים, והישוותה את המשחק. זאת גם היתה תוצאת המחצית.

מאמן הקבוצה, סימי כהן, שטף את השחקניות במחצית, ותדרך אותם איך הוא רוצה שהמשחק ייראה. והבנות? לקחו את הכל ויישמו. הלביאות עלו כמו מלוע של תותח, וכבר בדקה ה-47 הצליחה עמית נתנאל להעלות אותנו שוב ליתרון.

הכדור חזר לעיגול האמצע, רק כדי שבהתקפה הבאה הנשים שלנו חגגו שוב, כשאורי אהרוני כבשה שני שערים מהירים ותוך חמש דקות התוצאה עמדה כבר על 1:4 מהדהד. מיכל מליכר קבעה את תוצאת הסיום עם השער החמישי, והמאמן ניצל את היתרון המבטיח כדי לתת דקות גם לשחקניות על הספסל.

השחקניות סיכמו בסיום: "לאחר מחצית ראשונה לא מוצלחת בה לא היינו חדות, לא הצלחנו להניע כדור באופן מסודר, הסתיימה המחצית בתוצאה1-1. ירדנו למחצית מאוכזבות, סימי תדרך אותנו במחצית ועלינו לאחר מכן נחושות להבקיע. הגולים לא איחרו להגיע והבקענו שלושה גולים ב-3 דקות. אנחנו חוזרות מאושרות הביתה ועם הפנים להמשך".

עוד דבר נפלא היה לראות הרבה מאוד אוהדים שהגיעו לראות את המשחק ולתמוך. השחקניות היו נרגשות והודו לכל מי שהגיע. "אנחנו מקוות לראות כמה שיותר אנשים איתנו במשחקים. זה נפלא", סיכמו.