עדכונים מהשטח: כל התוצאות ממשחקי הסופ״ש של מחלקת הנוער

19 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצמד של יאן יוספוב מול אשדוד, הבישול של לביא רם מול מכבי ת״א והניצחון הגדול של ילדים ג׳ בוולפסון. מסכמים לכם עוד שבוע עם כל העדכונים מהמגרשים ברחבי הארץ
כותב: מערכת האתר

מיד אחרי ניצחון של הקבוצה הבוגרת ועם חג החנוכה שבדיוק נגמר לו, יצאו הסופ״ש קבוצות מחלקת הנוער שלנו לעוד מחזור של משחקים ברחבי הארץ. אז מי כבש בניצחון של ילדים ג׳ ומי הצטיין בניצחון של נערים ב׳? בשבילנו זה אנחנו פה – כדי לסכם לכם את כל המשחקים של המחלקה הצהובה שחורה שלנו.

בואו נתחיל עם קבוצת נערים ב׳ המוכשרת שאירחה השבת בבית וגן את מ.ס. אשדוד בשעה 11:30. החבורה של המאמן חיים בן דוד פתחה את העונה מצויין עם 3 ניצחונות ב-5 משחקים וידעה שכדי להמשיך להתברג בפסגה היא חייבת להמשיך ביכולת הטובה שגילתה בשבוע שעבר (אז ניצחה את רעננה 0:2).

אמרנו יכולת טובה? אמרנו יאן יוספוב. החלוץ המוכשר של הקבוצה הצטיין גם השבוע, הוסיף צמד נוסף למאזנו והעניק לחברים בצהוב שחור 3 נקודות חשובות שמעלות את הקבוצה למקום השני עם 13 נקודות אחרי 6 מחזורים. האשדודים רק צימקו, בדרך ל-1:2 בסיום. המצטיין במשחק היה יובל שליו, גם הוא עם פתיחת עונה טובה.

מעט מוקדם יותר באותו המגרש, עלתה קבוצת נערים ג׳ למשחק מול חולון. לאחר שפתחו את העונה עם ניצחון במחזור הראשון והפסד בשבוע שעבר, קיוו הבית״רים לחזור למסלול הניצחונות. לצערם זה לא הסתייע והסתיים בתיקו 2:2 גדוש באירועים. לזכות הקבוצה כבשו אביה אדרי ונועם בן שימול, כשלמצטיין המשחק נבחר עמית רחמים. בשבוע תפגוש הקבוצה את נורדיה לדרבי ירושלמי מסקרן.

ברשותכם בוא נעבור למשחק החם של הסופ״ש שהתקיים במתחם וולפסון בת״א. מצד אחד – הפועל ת״א, מצד שני – ילדים ג׳ שלנו שבאו עם רוח גבית אחרי הניצחון לפני כשבוע על בני יהודה. המשחק שהתחיל כבר ב-8:30 בבוקר, הצליח לעמוד בציפיות הגבוהות כשבסיום חגגו הצהובים שחורים 2:3 גדול עם צמד יפה של תאי בן זאב ושער נוסף של יונתן מעוז. למצטייני המשחק נבחרו תאי בן זאב, דויד דובינסקי, יוסף אוחנה. בשבוע הבא – משחק בית מעניין מול הפועל ניר רמת השרון.

ומשחק אחד אחרון לסיום – קבוצת טרום א׳ של ישראל צברי אירחה הבוקר בבית את מכבי ת״א בבית, ואחרי משחק איכותי מאוד יצאה עם תיקו 1:1. הראשונים שעלו על לוח התוצאות היו הצהובים כחולים אחרי שער עצמי מוקדם. השיוויון לא איחר לבוא – לביא רם פרץ בצורה נהדרת ברחבה, העביר כדור רוחב יפה לרחבה, שהגיע עד לתומר בוזוקשווילי שהמשיך בנגיעה לפינה הרחוקה. במחצית השנייה הגיעו הבית״רים לעוד מספר מצבים מסוכנים ואף יכלו לנצח את המשחק, אך לא הצליחו לעשות את המהפך המיוחל.