על כל הקופה: קבוצות נערים ב' והנוער במשחקים קריטיים

19 מאי 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מחזורי הנעילה של הליגה ייתנו לשתי הקבוצות, שנמצאות במומנטום אדיר ורשמו תוצאות טובות את האפשרות להישאר בליגות הבכירות
כותב: מערכת האתר

זהו, עונת הכדורגל 2021/2022 עומדת בפני סיום, ולאחר שהקבוצה הבוגרת שלנו סיימה את משחקיה, הגיע הזמן להפנות את הזרקור לקבוצות מחלקת הנוער שלנו, שנמצאות בהכנות לקראת מחזור הסיום בליגות השונות, שיתקיימו בשבת הקרובה.

זאת היתה שנה עם הרבה עליות ומורדות, בעיקר אצל קבוצת הנוער שלנו. הקבוצה, שפתחה את העונה בצורה לא טובה, ומצאה את עצמה מדשדשת, הצליחה לייצר חודשיים של משחקים נפלאים, עם מומנטומים אדירים וכדורגל לא מתפשר, בדרך להיחלצות הירואית מתחתית הטבלה, ועד למצב שהיא תלויה בעצמה.

נהוראי דבוש, חלוץ קבוצת הנוער

ביום שבת, בשעה 17:15 תתארח קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים אצל הפועל באר שבע, כשהיא יודעת שהכל תלוי בה. בית"ר מדורגת כעת במקום ה-11, עם 40 נקודות, הפועל באר שבע, איתה נתמודד עם 39 נקודות, והפועל חדרה, במקום ה-14, שמוביל למבחנים, נמצאת עם 37 נקודות.

יחס השערים בין בית"ר וחדרה אינו רלוונטי כיוון שהוא עומד על שער אחד לטובת בית"ר. בני סכנין שנמצאת בשיוויון נקודות עם הצהובים שחורים שלנו ממוקמים במקום ה-12 עם 40 נקודות גם כן אך יחס שערים הוא לטובת בית״ר.

קבוצת הנוער

נקודה אחת במשחק, תסגור את הסיפור סופית, שכן החבורה שלנו בצהוב שחור לא תגיע אפילו למבחנים ותוכל כבר ללכת ולתכנן את העונה הבאה. הפועל חדרה תארח את הפועל קרית שמונה, ובמידה ותפסיד עלולה לרדת ליגה. במקביל בני סכנין תארח את הפועל כפר סבא, שנמצאת 2 נקודות מתחת לחדרה.

אבל כל זה לא צריך לעניין אותנו. החבורה של סמי מלכה רשמה ארבעה ניצחונות מחמשת משחקיה האחרונים, כולל מהפך אדיר על הפועל רמת גן במחזור האחרון. יש לציין כי השנה יש ארבע יורדות מהליגה בת ה-16 קבוצות ועוד קבוצה במבחנים, מהם בית"ר מנסה להימלט. כל המשחקים ישוחקו באותה השעה, ואנחנו מאמינים שאת השבת הזאת נסיים עם חיוך על הפנים.

המאמן סמי מלכה אמר לקראת המשחק: "יש פה חומר שחקנים נהדר, שהצליח להתחבר בדיוק ברגעי האמת, ועמד במשימות שהצבנו לו. כעת יש לנו עוד משימה אחת ואנחנו ניסע לבאר שבע לעשות אותה. מועדון כמו בית"ר ירושלים חייב להיות בליגת העל, ואנחנו רוצים לסיים את העונה הזאת בטעם טוב ולא במבחנים".

סמי מלכה, מאמן קבוצת הנוער

קבוצת נערים ב', שגם היא היתה מסובכת לאורך העונה בתחתית, הצליחה להפוך גם היא את הקערה על פיה, בעיקר מאז שחיים בן דוד מונה להיות מאמנה הראשי. הקבוצה, שהיתה מתחת לקו האדום רוב העונה, עשתה קפיצה נחשונית, עד למקום ה-13 (גם כאן יש 4 יורדות), כשהיא נמצאת, בזכות יחס שערים טוב יותר, במקום שלא מוביל למבחנים.

חיים בן דוד, מאמן קבוצת נערים ב׳

בית"ר מדורגת במקום ה-13, עם 37 נקודות ויחס שערים של 20-, בעוד שבית"ר טוברוק נמצאת במקום ה-14 עם אותו מספר נקודות ויחס שערים של 24-. הצהובים שחורים שלנו ישחקו במגרש הסינטטי בפתח תקווה, בשעה 11:00 נגד מכבי פתח תקווה, האלופה, שדרסה את הליגה, בעוד שטוברוק תפגוש במשחק חוץ את הפועל רמת גן, שכבר נשרה לליגה השניה.

על הנייר זה צפוי להיות לא פשוט, אבל אחרי הלחימה שהפגינו במהלך השבועות האחרונים, כולל בניצחון הענק 0:2 על סכנין בשבת האחרונה, אנחנו רוצים עוד 90 דקות של מלחמה וניצחון, שיסגור את הסיפור באופן סופי.

אנחנו קוראים לקהל האדיר שלנו בדרום (המשחק ב-17:15) ובירושלים (המשחק ב-11:00) להגיע ולתת את הגב לצהובים שחורים הצעירים שלנו בסיום עונה שהיתה לא פשוטה לכל המועדונים בליגה. אנחנו סומכים עליכם ומאחוריכם כל הזמן. יאללה בית"ר!!