מתכוננים למשחקי הסופ"ש: קבוצת הנוער תארח את רעננה, הילדים יפגשו את מכבי ת"א

15 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
משחקים בכל רחבי הארץ, מבית וגן ועד אשקלון, יחכו הפעם לחניכי המחלקה. כל השעות והמגרשים בפנים
כותב: מערכת האתר

עם סוף שבוע גשום וקריר בפתח, מחלקת הנוער שלנו עומדת בפני מספר ימים עמוסים ומלאים במשחקים מרתקים, הנה הסקירה השבועית שלכם.

במרכז העניינים, קבוצת הנוער שלנו תארח (שבת, 11:00) בבית וגן את הפועל רעננה. הקבוצה של סמי מלכה מגיעה לאחר הפסד חוץ 2:1 למכבי ת"א ותקווה להשיג 3 נקודות חשובות במאבקי התחתית של ליגת העל.

נערים א', שהפסידו במחזור האחרון 3:2 לקריית שמונה בתום משחק מרתק, ייפגשו את הפועל חדרה (שבת, 15:30) במטרה להשאיר את הנקודות בירושלים. נערים ב' יארחו את הפועל חדרה (שבת, 10:00) ויקוו לברוח מהתחתית הבוערת, כאשר הם נמצאת נקודה אחת בלבד מעל הקו האדום. קבוצתו של ליאון מיאלי מגיעה למשחק לאחר הפסד 2:0 למכבי פ"ת.

נערים ג' יארחו (שבת 08:30) את בני יהודה במטרה לצבור עוד 3 נקודות ולנסות ולהתקרב עוד קצת אל הצמרת. כזכור, החניכים של משה מור הפסידו 2:0 במחזור הקודם למכבי חיפה. ילדים א' ייצאו לת"א וישחקו נגד מכבי ת"א (שבת, 08:30) בקרב לא פשוט בחוץ. אחריהם, ילדים א' צפון יתארחו אצל הפועל אשקלון (שבת 11:15) למשחק ליגה דרומי ומרתק.  

ילדים ב' של סימו פרץ יארחו את מכבי נתניה (שבת, 12:15) במטרה לרשום ניצחון על היהלומים. קבוצת ילדים ב' צפון ייפגשו את הכח מכבי עמידר (שני, 19:00). משחקם של ילדים ג' נגד אגודת ספורט אשדוד שנקבע ליום א' בשעה 17:20, נדחה עקב מבודדים ומגפת הקורונה. טרום א' יארחו את בני יהודה (שני, (17:00) וטרום ב' יתארחו אצל הכח מכבי עמידר (שלישי, 19:00). 

מכאן, נאחל לכל קבוצות הנוער, הילדים וכמובן גם לקבוצה הבוגרת בהצלחה במשחקי הסופ"ש הקרובים, יאללה בית"ר!