חוזר לקווים: סמי מלכה מונה למאמן קבוצת הנוער

10 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקן העבר המוערך, שמכיר את המערכת בצורה יסודית וטובה, חוזר להדריך את הקבוצה בפעם השלישית בקריירה: "נרגש ומאושר, הזדמנות לבנות את שחקני העתיד שלנו"
כותב: מערכת האתר

סמי מלכה, כמה שהשם הזה עושה לאוהדים הוותיקים צמרמורת בגוף. אחד מהאנשים שאחראיים לרגעים הבלתי נגמרים של בית"ר ירושלים לאורך שנות ה-80, כולל האליפות הראשונה, מגיע על מנת לתת מהניסיון שלו לקבוצת הנוער של המועדון.

מלכה, אשר לו זאת קדנציה שלישית, יחליף בתפקיד את יוסי מזרחי, שמונה לתפקיד המנהל המקצועי של המחלקה. מלכה, שהיה עוזרו של מזרחי העונה, מכיר היטב את השחקנים מהעבר וגם מהתקופה הנוכחית.

סמי כבר החל להעביר את האימונים והעביר אמש גם את משחק האימון נגד בקעת הירדן, אבל אין ספק שמה שחשוב היא חזרתה של הליגה, שתחודש בזמן הקרוב ואליה תגיע הקבוצה. בית"ר נמצאת כעת במקום העשירי, אחרי 4 משחקים ושש נקודות, כשהמרחק מהמקום השני עומד על 3 נקודות בלבד.

סמי מלכה אמר לאחר המינוי: "בכל פעם שבית"ר קוראת לי לדגל, אני מתייצב. אני נרגש ומאושר, וזוהי הזדמנות לבנות את שחקני העתיד שלנו. במשך כל השנים האחרונות הייתי חלק בלתי נפרד מהמחלקה וכעת אני שמח שנפלה בזכותי הזכות לאמן את הנוער, ממנו נוציא את שחקני המחר של בית"ר.

"יש כאן קבוצה שצריכה לעבוד קשה כדי להרוויח את הכבוד ללבוש את החולצה הזאת, ובמקביל נהיה חייבים לשפר את כל השחקנים ברמה האישית. אמשיך בשיתוף הפעולה הנהדר עם יוסי מזרחי, ואני בטוח שנצליח לרוץ קדימה. עכשיו, אחרי שחזרנו לפעילות – מספיק דיבורים ויותר עבודה על המגרש".

מנהל המחלקה, יוסי מזרחי אמר: "האופי של סמי מלכה עמד לנגדי שביקשתי ממנו לקבל את אימון הקבוצה. אני שמח שסמי הוא חלק מאיתנו ובטוח שייקח את הנוער קדימה. יש לנו הרבה עבודה במחלקה ובקבוצה, וביחד עם התוספת של טלמו דה אנדרס לצוות אני בטוח שנבנה כאן משהו איכותי לשנים הבאות".