סיכום הסופ"ש במחלקת הנוער

8 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצת הנוער רשמה הפסד כואב למכבי תל אביב, למרות משחק מצוין. נערים א' הפסידו 3:2 לקרית שמונה, והילדים הצעירים של המחלקה עשו את העבודה!
כותב: מערכת האתר

מחלקת הנוער שלנו ממשיכה גם השבוע בריצה שלה קדימה, ישר אל תוך חודש ינואר ומבלי ששמנו לב, כבר עברה לה חצי עונה מרתקת על הילדים המבטיחים של המועדון.

במשחק המרכזי של המחזור, קבוצת הנוער שלנו יצאה למשחק חוץ מהקשים בליגה מול מכבי תל אביב, ולמרות שער של יאן יוסופוב, שעלה לקבוצת הנוער במהלך השבוע האחרון, מבישול של עדי יונה, הפסידה 2:1 אך שאבה אופטימיות לקראת המשחקים הבאים בליגה. נערים ג' רשמו הפסד 0:2 למכבי חיפה ונערים א', שיצאו מהשיגרה קצת ונסעו כבר אתמול למלון באזור הצפון, הפסידו 3:2 במשחק חוץ בקרית שמונה. נערים ב' הפסידו 2:0 למכבי פתח תקווה.

ילדים א' צפון הביסו 0:14 את מכבי כנות, כשהמגן ירין אברהמי כבש שלושער, כשינון, דוסטאר ולבבייב כבשו צמד כל אחד. ילדים א' של סימו פרץ ניצחו 1:2 את הפועל רמת גן, במשחק צמוד ומטורף, כשליאם קורן כובש צמד נהדר. המאמן אמר בסיום: "משחק מטורף של חבורת ווינרים, עם סבלנות, מנטליות נהדרת וגם מהבחינה הטקטית עמדו מצוין על המגרש. אני שמח וגאה בהם מאוד", הוסיף. ילדים א' הפסידו 1:0 למכבי נתניה בתוספת הזמן.

ביום שני בשעה 16:00 (אצטדיון הספארי), תעלה קבוצת טרום א' למפגש מעניין מול הפועל.

בנוסף, גם לחניכיו של ישראל צברי מקבוצת ילדים ג' מצפה מפגש מול הפועל ר"ג (שני, 17:30, ספארי) בדרך להשגת ניצחון חשוב. את סבב המשחקים בר"ג, יחתמו הבית"רים מקבוצת ילדים ב' צפון במפגש מול הפועל ר"ג ביום רביעי הקרוב (16:00, ספארי).