היום באצטדיון רמת גן: ילדים א' בחצי גמר גביע המדינה

6 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה של מושיק אברהמי תעלה על כר הדשא באצטדיון רמת גן למשחק מול הפועל תל אביב, שיקבע מי יעלה לגמר. המאמן: "חבורת שחקנים שכיף לאמן"
כותב: מערכת האתר

אחרי הניצחון המרשים של נערים ב' בגביע השבוע, הגיע תורם של קבוצת ילדים א', שישחקו מחר נגד הפועל תל אביב באצטדיון רמת גן בשעה 17:00 במסגרת חצי גמר גביע המדינה. זאת היתה דרך ארוכה עד למעמד המכובד, והשחקנים של מושיק אברהמי (גילאי 14), בהחלט רוצים להתקדם עוד צעד אל הגמר הנכסף.

החבורה שלנו בצהוב שחור ניצחה את מכבי פתח תקווה צפון, אשדוד, הפועל רעננה והפועל תל אביב צפון, בדרך למעמד המכובד. בחצי הגמר השני יתמודדו מכבי פתח תקווה ומכבי חיפה.

הקבוצה ערכה היום את האימון המסכם שלה, כשהמאמן בעיקר הוריד קצב לשחקנים, כדי שיגיעו למשחק מחר כמו שצריך. הם עבדו על תרגילים מסוימים, הנעת כדור, ועל הסיומת ליד השער. בסיום אברהמי היה מרוצה מאוד, ובעיקר דיבר על כך שמדובר בקבוצה שכולם כל הזמן רוצים ללמוד ולהתקדם בה.

"מדובר בחבורה של שחקנים שממש כיף לאמן אותם, ושמה שמאחד אותם זה באמת שהם כל הזמן רוצים ללמוד ורק מחפשים איך להתקדם. הדרך הזאת היא נהדרת. כולם מתאמנים ביחד ומפרגנים אחד לשני, וזה מביא להצלחה קבוצתית ואישית. יש לנו שחקנים טובים, אבל זה לא העיקר. הכי חשוב שכולם נמצאים ביחד. דווקא בתקופה האחרונה, למרות שהיו קשיים ושינויים, בעיקר בגלל תקופת הקורונה, נסקנו קדימה. זה מוכיח לכולם שעם עבודה קשה ועם הכישרון שלהם אפשר להצליח".

מושיק סיכם והוסיף: "אני מרגיש אוירה מצוינת ודריכות גדולה מאוד של השחקנים. אנחנו שמים דגש במחלקה על הילדים לפני שהם עולים למגרש וגם על המגרש. הם מרגישים בנוח לבוא ולדבר איתי, והכי חשוב אחד עם השני. לקבוצה הזאת יש קשר חזק מאוד עם כולם, עם תמיכה הדדית, זה מאוד מאחד ומרגש אותי כמאמן".

במידה ותרצו להגיע לעודד במשחק (אצטדיון רמת גן, כניסה חופשית), תוכלו לעשות זאת עם תו ירוק שתציגו בכניסה לאצטדיון. אז אנחנו מחכים לראות אתכם, וכמה שיותר מכם. בהצלחה!