חגיגה כפולה: ניצחונות לנוער ונערים ב' על אשדוד

4 אוקטובר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מחלקת הנוער שלנו חוזרת לאט לאט לפעילות, שכמובן ותתגבר אחרי החגים. בין האימונים שמתרחשים באופן יומי מהבוקר ועד הערב בבית וגן בתקופת החגים, היו גם משחקים רשמיים, בהם רשמו הילדים והנערים שלנו תוצאות יפות
כותב: מערכת האתר

קבוצת הנוער ניצחה 0:2 את א.ס אשדוד, לאחר משחק טוב של הקבוצה, בניהולו של המאמן, קובי אדרי. בדקה ה-39 מצא צחי יצחק את הרשת וקבע את תוצאת המחצית. בית"ר שלטה במשחק לכל אורכו, סיכנה את השער לא מעט פעמים וכבשה את השני בדקה ה-83 לאחר שער של דניאל ואקנין שהצליח להרשית ולרשום ניצחון שלישי העונה (שניים בליגה ואחד בגביע המדינה).

גם נערים ב' רשמו ניצחון מצוין על המקבילה מאשדוד, עם 0:2 ביתי וחשוב מאוד עם פתיחת הליגה (מחזור שני). המשחק, שנערך בבית וגן, התנהל בקצב מהיר עם הזדמנויות לשני הצדדים, אבל בסופו של דבר היו אלה גלעד ישעיהו ויונתן בן חנן שהצליחו להרשית ולהכניע את המשחק. החבורה של תומר מסיקה ממשיכה הלאה, כששתי הקבוצות רוצות להחזיר עטרה ליושנה ולהביא את הקבוצות שלהם בסוף העונה אל הליגות הבכירות.

יתר משחקי המחלקה ייערכו לאחר החג, אבל רגע לפני, ביום שישי, ישחקו בשעה 9:00 נערים ג' של סמי מלכה מול הפועל ראשון לציון בסינטטי התחתון בבית וגן. ב-9/10, יום שני הבא, ישחקו נערים א' של אורי כהן במשחק חוץ בהוד השרון במטרה להביא שלוש נקודות חשובות.

מחלקת הנשים תהנה משני משחקים. ב-9/10 תשחקנה ילדות בית"ר נגד בנות יהודה בסינטטי התחתון וביום שלישי תשחקנה הבוגרות מול הפועל באר שבע במשחק חוץ.