טירוף סביב נערים ב': "חבורת ילדים שנותנת את הכל"

4 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחת הקבוצות המרתקות של מחלקת הנוער תשחק מול הפועל כפ"ס הערב ברבע גמר גביע המדינה. המאמן חיים בנדה: "סימנו את הגביע כמטרה. הילדים פה יהיו חוד החנית של המחלקה"
כותב: מערכת האתר

כששומעים על מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים, רוב העיניים נשואות (בצדק) בדר"כ אל קבוצת הנוער, אבל לפעמים הזרקור צריך להיות מופנה גם למקומות אחרים, והערב – אין ספק שזהו הזמן של קבוצת נערים ב'. החבורה המוכשרת הזאת תעלה למגרש בכפר סבא בשעה 20:20 למשחק ברבע גמר גביע המדינה מול הפועל כפר סבא.

בשבת האחרונה ניצחה הקבוצה 1:2 את מכבי אחי נצרת במשחק חוץ, מצמד של יאן יוסופוב, שכובש בצרורות בתקופה האחרונה, אבל פרט אליו יש לקבוצה יש סגל שחקנים טוב, אשר במועדון מקווים מאוד שיצמיח אליו כוכבים חדשים.

לפני המשחק, תפסנו את המאמן, חיים בנדה, אשר גם אחראי על הצד המקצועי בהנהלה, שסיפר לאתר הרשמי: "זה מעמד מאוד מאוד מרגש לילדים. עבדנו קשה בשביל המעמד הזה ורוצים להצליח בו ולעלות לחצי הגמר. הקבוצה הזאת מסמלת משהו שקורה במחלקה הזאת. חבורה של ילדים שמגיעים שבוע אחר שבוע ונותנים את הכל, ועובדים ביחד. אנחנו בעומס אדיר של משחקים. שיחקנו 10 משחקים ב-20 ימים, זה פשוט מטורף, אבל הם באים בטירוף, נותנים את הכל.

"בשבת האחרונה הבטחנו את העלייה לפלייאוף העליון ואנחנו מקום חמישי, חמש נקודות מהמקום הראשון, ומתחילת השנה הצהרנו שאנחנו רוצים ללכת על כל התארים, והגביע זה משהו שרשמנו לפנינו, חשבנו ודיברנו עליו.

"אנחנו באים מוכנים ונחושים מאוד לעלות שלב, ואני חושב שמגיע לנו. אנחנו עושים דרך יפה מאוד השנה. אני מאמין שהילדים המופלאים האלה יהיו חוד החנית בנערים א' ובנוער. יש הרבה שחקנים מוכשרים בקבוצה הזאת. אני צופה להם עתיד ורוד, ושיביאו מחר את הניצחון המיוחל" .