הסופ״ש במחלקת הנוער: מפגשים חמים עם מכבי חיפה, הפועל ת״א ונורדיה

3 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
צהובים שחורים מכל שכבות הגיל ייצאו ל-9 משחקי ליגה שונים ברחבי הארץ. כל השעות והמגרשים בפנים
כותב: מערכת האתר

כדורגל ללא הפסקה, זה מה שמצפה למחלקת הנוער שלנו בסופ״ש הקרוב. לאחר שבשבוע שעבר נצבעה ירושלים בשלג לבן וחגיגי, השבוע יחזרו השחקנים הצעירים לשחק בכל הכוח, במגרשים שמתשרעים מבאר שבע ועד מזכרת בתיה.

במרכז העניינים תהיה כמובן קבוצת הנוער שתפגוש את הפועל ראשון לציון החזקה למשחק חשוב במיוחד במסגרת מאבקי התחתית של הצהובים שחורים שלנו. לאחר שבתחילת השבוע ניצחו 0:4 את הפועל בני אשדוד בגביע המדינה, רוצה להמשיך החבורה של סמי מלכה במומנטום ולצבור נקודות נוספות בליגה. המשחק ייערך במגרש הסיננטי התחתון שבבית וגן, ביום שבת, בשעה 12:00.

רגע לפני שהקבוצה הבכירה של המחלקה תעלה אל הדשא בשבת, במגרש הסמוך יארחו החניכים של ליאון מיאלי את מכבי חיפה (מהמקום הרביעי בטבלה) למשחק ליגה מרתק. המפגש של נערים ב׳ יחל בשעה 11:00 במגרש הסיננטי העליון בבית וגן.

היום (חמישי) בשעה 16:45, נערים ג׳ של משה מור תארח בבית וגן את נורדיה, כאשר שעה מאוחר יותר ייצאו שחקני קבוצת ילדים ב׳ להר חומה ויפגשו גם הם את הירושלמים (17:45).

מספר שעות לפני שתיכנס שבת ינדדו שחקני קבוצת ילדים א׳ צפון של אביאל אלימלך למזכרת בתיה ויתארחו אצל מועדון הכדורגל המקומי למשחק ליגה (13:45).

בשעות הבוקר המוקדמות של יום שבת תעלה קבוצת ילדים א׳ אל הדשא במגרשי הסופר לנד בראשון לציון שבת ויפגשו את הכתומים של מחלקת הנוער המקומית. המשחק יחל כבר בשעה 09:00.

כדי לסגור את מחזור המשחקים הקרוב כמו שצריך, ייערכו 3 משחקי ליגה של החטיבה הצעירה ביום שני הקרוב. טרום א׳ הנהדרים של סימן טוב כהן יפגשו את הפועל ת״א במגרש הסינטטי התחתון, בשעה 16:45, ילדים ג׳ יעלו על האוטובוס לבאר שבע למשחק מול מ.ס. באר שבע במגרש רייסר 2 (17:00), וילדים ב׳ צפון יפגשו את מכבי פ״ת במגרש הסינטטי התחתון בבית וגן בשעה 18:30.

כמו תמיד, מאחלים המון בהצלחה לכל קבוצות המחלקה במחזור המשחקים הקרוב. יאללה בית״ר!