יופי של שבת: סיכום משחקי מחלקת הנוער

2 פברואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים הקטנים רשמו ניצחונות מרשימים, הנערים עשו את העבודה במשחקים קשים בליגות. חלק מהמשחקים נדחו עקב תנאי מזג האוויר
כותב: מערכת האתר

עוד שבת של משחקי מחלקת הנוער כבר מאחורינו, כשהפעם מג האוויר הצליח לקלקל מעט מהחגיגה, כשחלק מהמשחקים נדחו בכל רחבי הארץ למועד אחר. מה שכן, קיבלנו את המשחקים של קבוצות ילדים ב', ועד נערים ג', שעשו שבת טובה מאוד למחלקה (קבוצת הנוער היתה בפגרה).

נתחיל עם קבוצות הנערים. כבר ביום חמישי רשמו נערים ב' ניצחון ענק על מוליכת הטבלה, הפועל רמת גן. למרות יתרון מוקדם של האורדונים, החבורה של סמי מלכה עלתה חזק מאוד למחצית השניה, כבשה את השיוויון משער של מיכאל ועקנין בדקה ה-52 ובדקה ה-72 הגיע המהפך מרגליו של שגיא צברי. הצהובים שחורים שלנו שמרו על התוצאה עד הסיום ולקחו 3 נקודות חשובות מאוד גם בטבלה וגם מבחינה מוראלית

קבוצת נערים א' בהנהגתו של המאמן תומר מסיקה אירחה את מכבי חיפה למשחק חשוב במיוחד. החבורה של מסיקה השקיעה על כר הדשא, ובמזג אויר לא פשוט, סיימה ב-1:1 נגד אחת הקבוצות החזקות בליגה. אריאל בן דוד כבש את השער לזכות הצהובים שחורים שלנו. המשחק של נערים ג' נגד הפועל רמת גן הופסק לאחר חצי שעה בגלל תנאי מזג האוויר.

ילדים א' צפון בהובלתו של אביאל אלימלך יצאו גם הם למשחק חוץ וסיימה ב-1:1 עם עירוני מודיעין, משער של מאור מזרחי. ילדים א', שיצאו למשחק חוץ באיזור המרכז, סיימו ב-0:0 משחק חוץ נגד הפועל כפר סבא. .
נמשיך עם קבוצת ילדים ב' בהובלתו של ישראל צברי, שיצאה למשחק חוץ באשדוד וחזרה משם עם ניצחון פנטסטי, 1:3 על עירוני אשדוד. רועי יונה כבש צמד לזכותינו, בעוד שאורי כנען כבש גם הוא ונתן את האות לחגיגות.
קבוצת ילדים ג' של ליאור קו דרור תצא גם היא כמו קבוצות הנערים למשחק נגד הפועל רמת גן (המשחק נדחה עקב תנאי מזג האוויר).

כמובן אנחנו משאירים את הטוב לסוף, נסיים עם הקטנטנים שלנו. קבוצת טרום א' משחקת השבוע פעמיים. במשחק הראשון, החבורה של סימי כהן נלחמה, ורשמה ניצחון 1:3 אדיר על מכבי תל אביב בבית וגן במשחק כמעט מושלם. איתמר דוגה, ליאור הללי ונועם סלגאדו כבשו. המאמן אמר בסיום: "משחק מצוין של כל הקבוצה, שנלחמה ושמרה על התוצאה. כל הכבוד לכולם על הכדורגל שלהם ומקווים להמשכיות". למשחק השני תצא הקבוצה למשחק חוץ קרוב במודיעין למשחק ליגה נגד עירוני מודיעין ביום רביעי בשעה 15:15 (בכפוף למזג האוויר).

אנחנו ערים למזג האוויר הסוער שצפוי לנו בסוף השבוע, ולכן ייתכנו ביטולים של משחקים בהתאם להחלטת ההתאחדות לכדורגל. אנא הישארו מעודכנים ממנהלי המחלקה.

אנחנו כאן כדי לעדכן אותכם בכל התוצאות והשערים מכל המגרשים, וכמובן מצפים לראותכם במתחם האימונים בבית וגן ללוות את הילדים שלנו ולעודד אותם.