מברוק: ניצחון ראשון לנוער העונה

30 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
סמי מלכה עמד על הקווים במקום יוסי מזרחי, שהוזעק לקבוצה הבוגרת, והשחקנים שלו עשו את העבודה עם מהפך על רעננה משערים של דגו ודוגה: "ניצחון בתנאים לא קלים"
כותב: guy

המחזור הראשון בליגת העל לנוער, שנפתחה בשבוע שעבר, לא האיר פנים לבית"ר ירושלים, עם הפסד 3:0 לאלופה מכבי חיפה. אבל השחקנים של יוסי מזרחי וסמי מלכה הבינו טוב מאוד מה עליהם לעשות הפעם, הפכו תקליט, והצליחו לרשום ניצחון חשוב מאוד, 1:2, על הפועל רעננה.

בית"ר ירושלים פתחה את המשחק, אבל ראתה דווקא את רעננה, עם כדורים ארוכים, מצליחה לעלות על לוח התוצאות ראשונה, לאחר נגיחה של החלוץ גיא יצחקי. בית"ר התאוששה, ורשמה את השיוויון עם מהלך קבוצתי יפה. ליאון מזרחי קיבל כדור ומסר לרוי דוגה באגף, דוגה הוציא כדור לרז ברוכיאן, שהכניס כדור עומק נהדר לדוד דגו, שדחק מקרוב. עד לסיום המחצית לא נרשמו עוד אירועים, והקבוצות ירדו להפסקה בארזים ב-1:1.

במחצית השנייה בית"ר השתלטה על המשחק לחלוטין, עם כמה החמצות מסמרות שיער, אבל אז זה קרה. רז ברוכיאן קיבל כדור באגף, הוציא כדור רוחב ורוי דוגה בלי לעצור בעט מ-16 מטרים כדור שנעצר רק ברשת של רעננה. עד לסיום, לבית"ר היו עוד הזדמנויות, וגם רעננה היתה קרובה, אבל שריקת הסיום הראתה ניצחון ראשון לנוער שלנו העונה, ושלוש נקודות, למרות החיסרון של מזרחי על הקווים.

שחקן הקבוצה, רוי דוגה, אמר בסיום: "זה היה ניצחון חשוב מאוד, שהושג בתנאים לא קלים בגלל החום. אני שמח שהצלחנו לכפר על שבוע שעבר ובטוח שמכאן נעלה על דרך המלך, ונראה את העוצמות שיש לקבוצה שלנו". ביום שבת תצא בית"ר למשחק חוץ נגד נוף הגליל.