כל המשחקים בליגות הנוער והילדים ייעצרו עד הודעה חדשה

קבוצת הנוער מול הפועל ב"ש
12 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ההתאחדות לכדורגל הודיעה כי בעקבות ההתפתחויות האחרונות הנוגעות לנגיף הקורונה הוחלט כי כלל הפעילות בליגות בכל הגילים תיפסק בתקופה הקרובה
כותב: מערכת האתר

עקב ההתמודדות המסובכת עם נגיף הקורונה שממשיכה ברחבי העולם וגם כאן אצלנו בישראל, הודיעה הערב (חמישי) ההתאחדות לכדורגל כי החליטה להשעות את הפעילות בכל ליגות הנוער והילדים, עד אשר תתקבל החלטה חדשה:

"ההתאחדות לכדורגל החליטה הערב על עצירת המשחקים בליגות הנוער, הנערות, הילדים והילדות, בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והמאבק המשותף למנוע את החרפת המצב. לפיכך, כל משחקי מחלקות הנוער והילדים שתוכננו להתקיים בסוף השבוע הקרוב ידחו ומועד חזרת הליגות לפעילות יידון בהמשך בהתאם להתפתחויות.

אורן חסון, יו"ר ההתאחדות: "ההחלטה הערב התקבלה מתוך אחריות כלפי המאמנים, המנהלים, השחקנים והשחקניות, ודאי הציבור כולו. הכוונה המקורית שלנו היתה להמשיך להפעיל את הליגות למרות המצב המאתגר, ואף עדכנו בכך את המועדונים. מתוך אחריות לאומית ועם אוזן קשובה להורים, לראשי המועצות ולמנהלי המועדונים, קיימנו חשיבה מחודשת והחלטנו כי לעת הזאת נכון לקחת פסק זמן, לאפשר למשפחות להתמקד בשמירת הבריאות, למנוע חששות מיותרים ולהתמקד במאבק המשותף בהתפשטות הנגיף. עצירת ליגות הנוער והילדים היא צעד כואב, ודאי לפעילים עצמם, אבל תקופה מאתגרת זו מחייבת קבלת החלטות בהתאם. בזמן הקרוב תתכנס הנהלת ההתאחדות לכדורגל כדי לקיים חשיבה משותפת, מבוססת על הנתונים שיסופקו מרשויות המדינה והוועדה הרפואית של ההתאחדות, כדי לבחון צעדים עתידיים. אני תקווה כי הכדורגל העולמי בכלל והישראלי בפרט יחזרו בהקדם האפשרי לפעילות סדירה".