קבוצת הנוער ניצחה, תיקו לנערים ב׳, הפסד לנערים א׳

קבוצת הנוער
5 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שער ניצחון שני ברציפות של רוי דוגה העניק לקבוצת הנוער ניצחון חוץ על נוף הגליל. נערים ב׳ סיימה ב-2:2 מותח עם רמת גן, יאן יוסיפוב כבש את הראשון
כותב: מערכת האתר

עונת המשחקים בליגות הנערים והנוער נפתחה והתענוג של לראות ילדים ונערים על הדשא, בצהוב שחור, חזר לבית וגן. השבת התקיימו שלושה משחקים, כשהראשון שוחק כבר ב-8:45 בבוקר, למרות החום הכבד. המשחקים כללו הפסקות שתיה ונוהלו בהתאם להנחיות של ההתאחדות לכדורגל.

הראשונה שעלתה על הדשא היתה קבוצת נערים ב', ששיחקה בבית וגן נגד הפועל רמת גן.

המשחק החל וכבר מהרגע הראשון ניתן היה לראות מצבים משני הצדדים. דווקא האורחים מרמת גן עלו ליתרון ראשון בדקה ה-18 מכדור קרן, תוצאה שנשמרה עד לשריקה לסיום המחצית הראשונה. מאמן הקבוצה, חיים בן דוד, תידרך את שחקניו במחצית והם יצאו בצורה מצוינת לחצי השני, כשבדקה ה-51 מהלך צירופים יפה של התקפת בית"ר הסתיים בכדור רוחב לרחבה, אותו בעט יאן יוסיפוב לשער, והישווה את התוצאה.

בית"ר המשיכה לנסות ולהשיג את שער היתרון, אבל בדקה ה-73 איבוד כדור של ההגנה הסתיים בהקשתה של האורחים, והעמידה את התוצאה על 1:2. אבל מי שמכיר את האופי הבית"רי יודע ששום דבר לא יעצור אותך מלנסות ולהבקיע את שער השיוויון, וכך היה בתוספת הזמן של המשחק. התקפה שהחלה באגף השמאלי, לאחר לחץ נהדר של כל הקבוצה, הסתיים בהגבהה לרחבה, אותה דחק דניאל וקנין, המצטיין במשחק, פנימה מקרוב, וקבע את תוצאת המשחק. רגע לפני השריקה הורחק נועם רום בכרטיס אדום.

כעת תמשיך הקבוצה לעבוד על עוד נקודות לחיזוק ועל מנת לרשום ניצחון ליגה בשבוע הבא. מי שעוזר לקבוצה ולצוות האימון הוא האנליסט של הקבוצה, שגיא בר, ואנו מאחלים לו בהצלחה בתפקיד!

קבוצת הנוער שלנו, שקיבלה חזרה את מאמנה יוסי מזרחי, יצאה היום לצפון על מנת לפגוש את נוף הגליל. לאחר 71 דקות מאופסות, כבש רוי דוגה והעניק לצהובים שחורים 3 נקודות יקרות מפז. זהו הניצחון השני ברציפות של הקבוצה לאחר ניצחון הבכורה על רעננה בשבוע שעבר.

קבוצת נערים א׳ הרגישה מעט מקופחת בעקבות תצוגת השיפוט במשחק, ונכנעה 2:1 למכבי פתח תקווה. את השער לזכות הצהובים שחורים כבש מור בוסקילה.