עושים חג: משחקי השבת במחלקת הנוער

שחקן קבוצת הנוער
18 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצת הנוער חוזרת מהפגרה למשחק חוץ מסקרן מול מכבי ת"א, נערים א' פוגשים את בית"ר טוברוק, נערים ב' ונערים ג' יוצאים למשחקי חוץ. כל משחקי הסופ"ש בפנים
כותב: מערכת האתר

קבוצת הנוער תשוב מהפגרה למשחק חוץ מול הצהובים מת"א (שבת, 12:00, נס ציונה) במסגרת המחזור השישי של ליגת העל לנוער. חניכיו של שרון סבג מגיעים למשחק לאחר פגרה של שבועיים שבו שיחקו משחק אימון מול קבוצת הבוגרים. כזכור, בית"ר מדורגת בטבלה במקום ה-4 עם 9 נקודות, ומנגד מכבי ת"א במקום ה-6 עם 7 נקודות.

מאמן הקבוצה, שרון סבג אמר לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק קשה נגד קבוצה שעוד לא הפסידה העונה. אני שואב בטחון מהאימונים ומצפה מהשחקנים שלי למשחק טוב מחר".

קבוצת הנוער במחזור הקודם

קבוצת נערים א' תארח מחר את בית"ר טוברוק (11:00, בית וגן) במסגרת המחזור השישי. הקבוצה מגיעה למשחק לאחר שבמחזור הקודם הפסידה למ.ס אשדוד ונמצאת במקום ה-7 עם 9 נקודות. טוברוק מגיעה למשחק מהמקום ה-13 עם 3 נקודות.

קבוצת נערים ב' יוצאת למשחק חוץ מול מכבי ת"א (שבת, 10:45, קרית שלום). הקבוצה מגיעה לאחר ניצחון על עירוני נשר ותרצה להמשיך את המומנטום החיובי.

לאחר שבמחזור הקודם ניצחו בדרבי את הפועל קטמון, נערים ג' יוצאים למשחק חוץ מול סקציה נס ציונה (שבת, 11:00, נס ציונה) וינסו לחזור לירושלים עם שלוש נקודות.

קבוצת נערים ב
קבוצת נערים ב'

הסופ"ש יחלו משחקי הליגה (מחזור 1) בשאר קבוצות מחלקת הנוער:

קבוצת ילדים א' צפון תפגוש בשישי את עירוני מודיעין (13:30, מודיעין). קבוצת ילדים א' תשחק מול הפועל ת"א (שבת, 10:30, בית וגן). קבוצת ילדים ב' צפון ישחקו מול הכח רמת גן (שבת, 16:15, ר"ג). קבוצת ילדים ג' יארחו את עירוני מודיעין (שבת, 13:30, בית וגן) וקבוצת טרום ב' ישחקו גם הם מול עירוני מודיעין בבית וגן (שבת, 08:30).

ביום שלישי (22.10) שלוש קבוצות נוספות יחלו את הליגה: קבוצת ילדים ב' תארח לדרבי את הפועל קטמון (14:30, בית וגן). קבוצת טרום א' צפון יתארחו אצל הפועל קרית אונו (10:00, קרית אונו) וקבוצת טרום א' ישחקו מול מכבי רחובות (11:00, בית וגן).

את הרשימה המלאה של המשחקים ניתן לראות בלוח הפעילויות באתר.