נוסעים לאילת, חיפה וגם בבית וגן: קבוצות הנוער בטירוף הגביע

שחקני קבוצת נערים ב'
6 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצות הנערים והילדים ינסו לטפס שלב בזמן שליגת הנוער נמצאת בפגרה. נערים א' יארחו את הכח רמת גן, נערים ב' תפגוש את בני אילת, נערים ג' מול מ.כ נוה יוסף
כותב: מערכת האתר

גביע זה תמיד דבר מרגש, בייחוד שזה קשור לבית"ר ירושלים. אז לפני שקבוצת הבוגרים והנוער יתחילו את משחקיהן, בואו ניתן כבוד ודגש לקבוצות האחרות במחלקת הנוער, שממשיכות את דרכן אל הגביע הנכסף.

קבוצת נערים א' תשחק בפעם הראשונה במשחק רשמי של גביע המדינה בסיבוב ב', ותארח את הכח רמת גן (שבת, 08:30) בבית וגן. בנוסף, קבוצת נערים ב' תחל גם היא את דרכה בגביע, ותדרים עד לאילת, שם תפגוש את בני אילת במגרשה הביתי (שבת, 12:00).

לאחר שגברה 1:2 על מעלה אדומים בסיבוב א' של משחקי הגביע, קבוצת נערים ג' מגיעה לסיבוב ב' בו תתמודד במשחק חוץ מול מ.כ נוה יוסף (שבת, 12:00, קריית חיים).

שחקני קבוצת נערים ג

קבוצות הילדים במחלקה יתמודדו גם הן בסיבוב ב' של גביע המדינה. קבוצת ילדים א' תפגוש את עירוני נשר ותארח את המשחק בבית וגן (שבת, 12:40). ילדים א' צפון ישחקו מול הפועל מגדל העמק (מיקום ושעה ייקבעו בהמשך). קבוצת ילדים ב' תתמודד מול מ.כ נוה יוסף ב' (שבת, 14:55, קריית חיים), וילדים ב' צפון יארחו את הפועל רעננה (שבת, 10:55, בית וגן).

קבוצת ילדים ג' תשחק גם היא בבית וגן, נגד הפועל חדרה (שבת, 14:30). טרום א' יתארחו אצל בני יהודה (שבת, 08:30) במגרש בשכונת התקווה. וביום ראשון קבוצת טרום א' צפון תשחק מול מכבי צור שלום (15:00, צור שלום).

ליגת העל לנוער אמנם נמצאת בפגרה עקב טורניר החורף שצפוי להתקיים בישראל, אך בינתיים ממשיכות הקבוצות להתקדם במעלה גביע המדינה. בשבת הקרובה יתקיים הסיבוב השני של משחקי הגביע בקבוצות מחלקת הנוער, אך קבוצת הנוער עדיין לא הצטרפה לשלבי הסיבוב הראשונים, ולכן לא תשחק הסופ"ש.

בהצלחה לכל הצהובים שחורים, מחכים לראות אתכם בשלב הבא של הגביע. אוהדים יקרים, מוזמנים להגיע ולעודד!