משחקי השבת במחלקת הנוער

שחקן קבוצת הנוער
20 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הנוער מארחים את מכבי פ"ת, נערים א' מול בני יהודה, נערים ב' יפגשו את מכבי נתניה ונערים ג' יתמודדו מול חולון ירמיהו. סופ"ש של חגיגת כדורגל בבית וגן. כנסו להתעדכן ובואו לעודד
כותב: מערכת האתר

מתי – שבת, איפה – מתחם האימונים בית וגן, סיבה – שבעה משחקים של קבוצות מחלקת הנוער. חגיגת כדורגל צהובה שחורה כזאת כבר הרבה זמן לא ראינו במזג האוויר שמשי ונעים.

קבוצת הנוער, ששיחקה מחזור אמצע שבוע, תארח בשבת את מכבי פתח תקוה (11:00, בית וגן) במסגרת המחזור ה-12 של ליגת העל לנוער. בית"ר, שרוצה להשאיר את הנקודות בבית, מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום החמישי עם 17 נקודות, ומנגד המלאבסים מדורגים במקום ה-12 עם 10 נקודות.

מאמן הקבוצה, שרון סבג אמר לקראת המפגש: "מצפה לנו משחק קשה נגד האלופה של השנה שעברה. מאמין שבבית שלנו, עם השחקנים שמוכנים למשחק, התוצאה תהייה לטובתנו".

קבוצת נערים א', שרוצה לחזור אל מסלול הניצחונות, תארח את בני יהודה (שבת, 13:30, בית וגן) במסגרת המחזור ה-12. הצהובים שחורים מגיעים למפגש מהמקום ה-11 בטבלה עם 13 נקודות, כשהכתומים מהשכונה מדורגים במקום ה-19 עם נקודה יותר.

קבוצת נערים ב' תפגוש במחזור הקרוב בבית את מכבי נתניה (שבת, 14:55, בית וגן). אל המשחק הקבוצה מגיעה מהמקום ה-11 בטבלה עם 16 נקודות, ומנגד נתניה ממוקמים במקום השמיני עם 22 נקודות.

לאחר התיקו במחזור הקודם, קבוצת נערים ג' מארחת את מ.כ. חולון ירמיהו (שבת, 13:00, בית וגן) במסגרת המחזור העשירי. ערב המחזור, חניכיו של סמי מלכה, מדורגים במקום העשירי עם 12 נקודות, ומנגד חולון במקום ה-12 עם שש נקודות.

רוי ששון שוער קבוצת הנוער

בקבוצות הילדים של המחלקה יתקיים המחזור השביעי של משחקי הליגה.

קבוצת ילדים א' תארח את הפועל ר"ג (שבת, 8:30, בית וגן). קבוצת ילדים א' צפון תפגוש את מכבי שעריים (שישי, 13:45, רחובות). קבוצת ילדים ב' תשחק מול הפועל ת"א (שבת, 10:30, בית וגן). קבוצת ילדים ב' צפון תתמודד מול הפועל ניר רמה"ש (שבת, 10:00, רמה"ש). קבוצת ילדים ג' תשחק מול מכבי פ"ת (שבת, 8:30, בית וגן) וקבוצת טרום א' תשחק מול הפועל פ"ת (שישי, 14:00, בית וגן).

בואו לצבוע את היציעים בצהוב שחור. יאללה בית"ר!