הגביע חוזר: משחקי מחלקת הנוער לסופ"ש

קבוצת הנוער
10 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצת הנוער פותחת סיבוב חדש בליגה במשחק חוץ. נערים א' מול בית"ר ת"א/בת ים, נערים ב' ונערים ג' יפגשו את מכבי חיפה במסגרת הסיבוב השלישי בגביע המדינה
כותב: מערכת האתר

בזמן שקבוצת הנוער תמשיך במאבקי הליגה, שאר קבוצות הנערים והילדים, של מחלקת הנוער שלנו, יגיעו לסיבוב השלישי בטורניר גביע המדינה, במטרה לעלות לשלב הבא.

לאחר המחזור באמצע השבוע, בו קבוצת הנוער סיימה בתיקו 0:0, השבת מתחילים סיבוב חדש. חניכיו של שרון סבג יוצאים למשחק חוץ מול הפועל חדרה (שבת, 11:00, חדרה), במסגרת המחזור ה-16 של ליגת העל לנוער. כזכור, במחזור הקודם בית"ר ניצחה את חדרה 0:2 ותנסה גם הפעם לנצח ולחזור לירושלים עם שלוש הנקודות. ערב המחזור, הצהובים שחורים מדורגים במקום ה-12 עם 18 נקודות, ומנגד חדרה נמצאת במקום האחרון עם שש נקודות.

מאמן הקבוצה, שרון סבג אמר לקראת המשחק: "אני מרגיש את המוטיבציה והדריכות של השחקנים כדיי לפתוח את הסיבוב השני עם ניצחון".

קבוצת נערים א' ממשיכה את מסע הגביע במשחק חוץ מול בית"ר ת"א/בת ים (שבת, 10:00, בת ים) במסגרת הסיבוב השלישי.

קבוצת נערים ב', שניצחה בסיבוב הקודם את בני אילת, מצפינה כדי לפגוש את מכבי חיפה (שבת, 12:30, קצף) בסיבוב ג' של הגביע הנכסף. בנוסף, גם קבוצת נערים ג' פוגשת את מכבי חיפה בבית וגן (שבת, 11:20).

קבוצות הילדים במחלקה יתמודדו גם הן בסיבוב ג' של גביע המדינה. קבוצת ילדים א' יתארחו אצל הפועל ראשל"צ (שבת, 8:45, סופרלנד מערבי). קבוצת ילדים א' צפון תפגוש את הפועל כפר סבא (שבת, 9:15, בית וגן). קבוצת ילדים ג' ישחקו מול מכבי ת"א (שבת, 12:30, אוניברסטיה ת"א). קבוצת טרום א' יתארחו אצל מכבי חיפה (שבת, 12:30, קצף).

בהצלחה לכל הצהובים שחורים, מחכים לראות אתכם בשלב הבא של הגביע.