דור העתיד: משחקי השבת, העולות והכובשים

19 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצות הילדים של המועדון שיחקו במסגרת הגביע במטרה לעלות עוד שלב בדרך אל התואר. ריכזנו עבורכם את כל הפרטים יחד עם השחקנים שחוזרים אלינו. הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

למרות שקבוצות הנערים של המועדון יצאו לפגרה, הילדים של בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכים את המסע שלהם במסגרות השונות. אנחנו כאן כדי לדווח מהשטח בכל התוצאות והשערים של כל המחלקה.

 

 

ילדים א' ,בהדרכתו של משה מור, שיחקה בשבת בבוקר מול מכבי תל אביב והפסידה 4:0, למרות משחק מלא לחימה, שהתוצאה לא מאפיינת אותו. אבל עם כל הכבוד לכולם, את ההצגה גנבו טרום א', ששיחקו במוצאי שבת האחונה עם מכבי עירוני עמישב. טרום א', שנחשבת לקבוצה מוכשרת מאוד, היתה בפיגור של שני שערים כבר בארבעת הדקות הראשונות, אבל הילדים של סימי, עם הלב הענק שלהם ושל המאמן שלהם, הצליחו לחזור למשחק בענק והפכו את התוצאה ל-2:4 מהדהד. אייל אהרונוביץ' כבש צמד, נהוראי אומזגין הוסיף אחד ושער עצמי קבע את התוצאה הסופית. כל הכבוד לילדים שהעפילו לשלב חצי הגמר.

טרום ב' יצאו למשחק חוץ במוצאי שבת מול מכבי רחובות וחזרו עם הכרטיס לשלב הבא לאחר ניצחון נהדר. ילדים ג' ישחקו ביום שני (18:00, בית גן- סינטטי תחתון) מול הפועל הוד השרון.

למרות הפגרה, מחלקת הנוער עובדים קשה באימונים, בשילוב השקעה רבה מצב ההנהלה אשר ביצעה מספר החתמות מרשים של כישרונות צעירים. הקשר הנהדר שגיא ישראלי, שב אלינו אחרי כמה שנים בהפועל ירושלים והוא יעמוד לרשותו של דני היימן כבר במשחק הקרוב. ישראלי בן ה-19 מצטרף לרשימה ארוכה של ילדים ונערים וביניהם יונתן כהן ממכבי חיפה ולידור זרפה מהפועל רמת גן, שהצטרפו לנערים א'. מאמנם החדש, תומר מסיקה, אמר: "אני מאמין שיונתן ולידור יהיו חלק משמעותי במועדון והם יעזרו לנו בהמשך להשיג תוצאות נהדרות". מנהלת מחלקת הנוער, מיכל בן עמי מספרת: "הדבר המרגש ביותר עבורנו הוא לראות את ההתפתחות של השחקן, מגיל קטן ועד ליום שבו הוא חוגג את הגול בטדי. יש לנו הרבה כישרונות במחלקת הנוער ואנו צופים להם גדולות במגרש".

בתמונה: יונתן כהן, מגן ימני. הגיע אלינו ממכבי חיפה אל קבוצת נערים א'.