עדכוני מחלקת הנוער: מבחנים, מינויים ומה עוד בדרך?

12 יוני 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
התחדשות מחלקת הנוער שלנו נמצאת בהתהוות, ולאחר הפרסום והעניין, מאות ילדים הגיעו על מנת להיבחן ולהיות חלק מהצהובים שחורים. נקבעו מאמני נערים א',ב' ו-ג'
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בהכנות האינטנסיביות לעונה הבאה, כשהפעם מחלקת הנוער מתחדשת ויוצרת אירועים מעניינים ומרתקים. הראשון שבהם התרחש ביום שני האחרון, כשלמעלה מ-400 ילדים הגיעו להיבחן על מנת להיות חלק מקבוצות הליגה של מחלקת הנוער שלנו לעונה הבאה, עונת 2023/2024.

הילדים שהגיעו אל המתחם, נרשמו מראש, קיבלו הנחיות וחלוקה לקבוצות והחלו להתמודד על מקומם. תחילה חולקו על פי גילאים ושנתונים, כשהדגש הוא על שנתוני 2015-2007.
המגרש חולק למספר תחנות, על מנת שכל ילד יוכל להראות את כישוריו בצורה מיטבית. חטיבה גם של החטיבה צעירה וגם של החטיבה הבוגרת. מי שהיו הבוחנים היו כל מאמני מחלקת הנוער, שסימנו לעצמם את מי שהיה טוב.

במהלך האירוע התקיימו תחנות שבחנו קאורדינציה, טכניקה, סיומות, 1 על 1, ואז תחנה גם של שניים על שניים. הילדים אף התנסו בסיומות לשער, ובעצם בכך ניסו המאמן לצפות את כל המגוון של הכדורגל על מנת לבחון אותם בצורה מיטבית. מי שעמד ופיקח על כל התחנות היה המנהל המקצועי, חיים בנדה, אשר גם כן בחן את הדרך של הילדים בשליטה בכדור, התמצאות במרחב, וניסיון לזהות את הילדים הפוטנציאלים שעשויים להוביל ולהצטרף אל המחלקה בעונה הבאה.
המנהל המקצועי חיים בנדה הוסיף: "זה היה אירוע מדהים, מאורגן ומקצועי. היה כיף גם לראות את היציע מלא בהורים וילדים שתמכו ופירגנו בלי הפסקה, המאמנים היו חדורי מוטיבציה למצוא את הילדים הנכונים לקבוצה וגם ההרגשה היתה שכל ילד קיבל את הבמה להראות את הפוטנציאל שלו והכישרון. אנו רואים בשנה הזאת שנת מפתח וזה היה אחד הכלים החשובים לכך.
בתוך כך, היום (שני), החל מחנה האימונים של מחלקת הנוער, שהוא בעצם יריית הפתיחה לעונה הבאה. במחנה עצמו ניתן לראות את הקבוצות כפי שיהיו בעונה הזאת, ביחד עם המאמנים שלהם לעונה הבאה.

יש לציין כי בעונה הזאת יהיו פה הרבה מאמנים שונים וחדשים שלא ימשיכו עם הקבוצות שלהם מהעונות הקודמות, על מנת ליצור ריענון.
"כל קבוצה מקבלת מאמן חדש כחלק מהשינוי במועדון, מאמן חדש, דם חדש, אם זה מבחוץ או דמות שכבר נמצאת במחלקה ולא אימנה את אותה הקבוצה.
"המחנה הוא סוג של הכנה לעונה הבאה וגיבוש, וברגע שיתחילו את האימונים הרשמיים, השחקנים יידעו מה המאמן כבר דורש מהם, וגם ההפך, המאמנים יכירו טוב יותר את הילדים שעליהם הם אחראיים. חלק מהקבוצות יחלו את האימונים בתחילת יולי והשאר יצטרפו באמצע יולי ותחילת אוגוסט.

בתוך כך, המועדון שמח להודיע כי מספר שיבוצים כבר קיימים לקראת העונה הבאה. את קבוצת נערים א' יאמן אורי כהן, שיגיע לראשונה למועדון, את נערים ב' יאמן תומר מסיקה ואת נערים ג' יאמן סמי מלכה. אנו מאחלים להם בהצלחה ובקרוב יפורסמו שאר השיבוצים של המחלקה.