אבוקסיס אחרי באר שבע: "היה מומנטום, אמרתי לשחקנים שאני גאה בהם"

25 דצמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר שלנו חזרה מטרנר עם הפסד 3:2 אבל מעודדת מהחזרה והכמעט ניצחון: "אנחנו חייבים לעשות יותר נקודות בסיבוב הזה". דגני: "בית"ר אוהבת לרוץ קדימה"
כותב: מערכת האתר

זה היה אחד המשחקים המעניינים והקצביים של העונה, אבל בסופו של דבר, למרות קאמבק של שני שערים, בית"ר "גשם" ירושלים שלנו חוזרת בלי נקודות מטרנר לאחר הפסד 3:2 כואב. הצהובים שחורים חזרו משערים של שועה (פנדל) ותומא, ולא היו רחוקים ממהפך, שבסוף לא התרחש.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, אמר: "משחק ההגנה שלנו עדיין בעייתי, אמנם אנחנו כובשים אבל צריכים להיות יותר מאוזנים. היה לנו מצב מצוין לגמור את המשחק ולשבור את באר שבע, אבל פספסנו את המצב הטוב ביותר במשחק. מנגד ספגנו את ה-3:2. חבל, רואים דברים טובים במשחק הזה, אבל זה מאכזב ואני לא מתנחם מהפסדים כאלה.

"היינו מספיק שחקנים לצאת אליו, אבל במקום לתקוף אותו כולם היו בלחץ. זה היה בהמשך להתקפה שפספסנו את הכדור שם. במומנטום כזה, אני לא יכול לעצור את השחקנים. אנחנו משחקים בשביל לנצח ולהביא תוצאה טובה. היה לדור מספיק שחקנים, היינו מספיק שחקנים וזאת הטעות שלנו. אני מאוכזב כי הפסדנו ולא לקחנו נקודה. אמרתי להם שאני גאה בהם בחזרה במשחק כזה, במגרש כזה, וכמעט להפוך את התוצאה. זה משהו שלא היה לנו בסיבוב הראשון. שהיה 2 בסיבוב הראשון זה נגמר בחמש. אנחנו חייבים לעשות יותר נקודות בסיבוב הזה.

בגול השלישי היתה מתפרצת כי תקפנו והיינו עם לא פחות שחקנים מהם. היינו במומנטום טוב, אתה לא יכול להשאיר את באר שבע עם שטחים כאלה, אבל ננסה ללמוד מזה. לא הפקרנו את ההגנה, היתה פה חוסר מחשבה ביציאה לדור מיכה. השחקנים הלכו אחורה. לא הימרנו והפקרנו. זה היה בדקות טובות שלנו ויכולנו לעשות את ה-2:3 שלנו, אבל לצערי זה לא קרה.

אוראל דגני הוסיף: "רצינו לנצח ב-2:2, היינו במומנטום טוב, רצנו קדימה כמו שבית"ר אוהבת, היתה לנו הזדמנות טובה, לא ניצלנו אותה, באר שבע אוהבת את המעברים וניצלה את ההזדמנות שלה. הספקתי לראות את הגול והיינו צריכים לצאת לשחקנים, היינו יותר מדי נמוכים, היו לנו פערים גדולים בין ההגנה להתקפה, דור נכנס לאמצע בעט ברחוק, אני יודע איך לשפר את זה, אבל עשינו את זה לא טוב. עשינו כברת דרך, אנחנו נראים הרבה יותר טוב, אבל כמובן שחייבים להשתפר בקבלת ההחלטות בהגנה. אני מרגיש טוב לשחק בקישור ומנסה להשתפר כל הזמן. אני יודע לשחק כמה תפקידים ואיפה שצריך אני אשחק".