התכשיט שלנו: עדי יונה בבית"ר עד 2027/2028

2 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר הצעיר והמוכשר, שגדל ושיחק רק בצהוב שחור, נשאר במועדון וחתם על חוזה לארבע שנים נוספות פרט לעונה הזאת: "מעמד מרגש ומשמח בבית שלי"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על אחד מהשחקנים החשובים שרצינו שיישאר כאן – ונשאר. עדי יונה גדל כאן בבית וגן, בחורף ובקיץ הגיע לכל אימון ומשחק ונחשב לדמות חיובית ומובילה במחלקת הנוער. כשהגיעה ההזדמנות שלו בבוגרים, הוא לקח אותה בשתי ידיים, והפך להיות בורג מרכזי מאוד בעונה הנוכחית ובתקווה גם בעתיד.

עדי ערך את הופעת הבכורה שלו בליגה במאי 2022 וכבש את השער הראשון עונה לאחר מכן במשחק מול הפועל חיפה. יונה שיחק גם בעונה שעברה אבל אין ספק שהעונה הנוכחית היא העונה בה הוא מקבל את הבמה ואין ספק שהוא גם עומד בה בכבוד. עדי היה שותף מלא לזכייה בגביע, ושיחק בגמר הבלתי נשכח בעונה שעברה. המועדון, שרואה בשחקני הבית ערך חשוב ומיוחד, שמח להכריז כי עדי יישאר כאן עד 2027/2028. החתימה בוצעה באמצעות סוכנו של יונה, דודו דהאן.

 
עדי אמר לאחר החתימה: "עברתי עכשיו מעמד מרגש וכל כך משמח, שאני מאחל לכל שחקן במחלקת הנוער של המועדון לעבור. מרגיש לי טבעי להיות חלק מהמועדון הזה, הבית שלי, ובעזרת השם להמשיך להצעיד אותו להישגים. מגיל קטן המעטפת, החום והאהבה שאני מקבל פה הם בלתי נגמרים והם חלק קריטי מההצלחה שלי. אני רק בתחילת הדרך, ומקווה לעשות כמה שיותר כדי לנצח ולהביא שמחה לאוהדים שלנו. בית"ר זה מועדון שצריך להיות גבוה בצמרת ולשם אנחנו מכוונים. אני מודה לבורא עולם על הרגע וכמובן לבעלים, ברק אברמוב, למנכ"ל כפיר אדרי ולצוות המקצועי על הבעת האמון. תודה גם למשפחה שלי על הליווי לאורך הדרך. עכשיו חובת ההוכחה עליי".