קבוצת הנשים חוזרת לפעילות

קבוצת הנשים
30 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השחקניות של בית"ר "מילניום" ירושלים יוכלו להמשיך ולשחק כדורגל תודות לעבודה מאומצת של בית״ר ועיריית ירושלים
כותב: מערכת האתר

לאחר תקופה ארוכה של דיונים ומחשבה עמוקה בנושא, הודיעה הערב בית"ר "מילניום" ירושלים על כוונתה להמשיך את פעילותה של קבוצת הנשים של המועדון. מדובר בפרויקט חשוב, כשהסיבות להשהיית אימוני הקבוצה היה הרצון להבטיח מסגרת הולמת ובטוחה, שתהווה בסיס להמשכיות.

תודות לתמיכה שהובטחה ע"י מנהל אגף הספורט בעיריית ירושלים, איציק קורנפיין והרצון לראות את הפרויקט קורם עור וגידים, הוחלט כי הקבוצה תירשם בליגה הארצית ותחל את דרכה שם מתוך מטרה להגיע אל הליגה הבכירה.

אימוני הקבוצה יחודשו כבר מחר (חמישי) ואנו קוראים לקהל האוהדים לאמץ את הקבוצה ולבוא ולתמוך במשחקים ובאימונים.

מנכ"ל בית"ר "מילניום" ירושלים, מוני ברוש אמר: "מתחילת הדרך ראינו בקבוצת הנשים נדבך חשוב בבניית המועדון. כעת, לאחר שהוסרו כל המכשולים אנחנו גאים לתת לנשים את התמיכה לה הן זקוקות ומאחלים הצלחה רבה לשחקניות ולצוות המקצועי. אני מבקש להודות לעיריית ירושלים על העזרה הרבה בנושא".

מנהל המחלקה, תומר כרמל: "בשבועות האחרונים ניסינו לחפש פתרון לבעיות שנוצרו ואני שמח שבסופו של דבר הדברים הסתדרו. אנו נעמיד עבור השחקניות את המשאבים הדרושים ושבסיום העונה כבר נחגוג עלייה לליגה הלאומית".

מנהל אגף הספורט בעיריית ירושלים, איציק קורנפיין אמר: "כשהגיעה אליי הפנייה לקחת חלק בעזרה בפרויקט קבוצת הנשים של בית"ר "מילניום" ירושלים לא היה לי ספק שנצליח לעמוד באתגרים ולתת את הבמה לשחקניות שרוצות ומגיעות מתוך אהבה למשחק. קידום ספורט הנשים בכלל והכדורגל בפרט הינו בעל משמעות אדירה לעיר ירושלים. אני מאחל לקבוצה בהצלחה".

נועה אברהם, שחקנית הקבוצה אמרה לאתר הרשמי: "אחרי שבועות רבים של חוסר ודאות, אנו חוזרות למקום שאנחנו הכי אוהבות – כר הדשא. אני מודה בשם השחקניות מקרב לב למועדון שלנו ובטוחה שנחזיר להם על המגרש. כמו כן, אם הכדורגל זורם אצלכן בדם, אנחנו רוצות אתכן איתנו. יאללה בית״ר!״