יום האישה בבית״ר: איסוף תרומות, משחק מול הפועל וצעיף מיוחד

קבוצת הנשים
8 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצת הנשים שלנו תפגוש את היריבה האדומה למפגש לוהט במסגרת הליגה. וגם - צעיף במהדורה מוגבלת וגיוס תרומות לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית
כותב: מערכת האתר

יום האישה הבינלאומי הגיע גם אלינו פה בבית״ר והתפריט עמוס בטוב ובעשייה חיובית. בבוקר בירכו אוהדות ושחקניות המועדון כל אחת ואחת מהנשים שחוגגות את היום הנפלא הזה והזמינו אותן להראות את כוחן ביציעי הקבוצה, אבל זה ממש לא נגמר בסרטון בודד.

 

לפני מספר ימים החלה קבוצת הנשים שלנו באיסוף תרומות למרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית. התרומות היו אמורות להיאסף באמצעות ריצה במרתון ירושלים. המרתון אמנם בוטל בגלל הוראותיו של משרד הבריאות בנוגע לוירוס הקורונה אך הקבוצה לא עצרה. היום השיק המועדון צעיף מיוחד ובמהדורה מוגבלת לכבוד יום האישה, ו-5 שקלים מכל רכישה יתרמו למרכז הסיוע החשוב. אם אתם רוצים לתרום בעצמכם אתם יכולים ללחוץ כאן לתרומה למרכז או כאן לרכישה של הצעיף.

ומה עם המפגש החם מול הפועל ת״א שדיברנו עליו? במחזור הקודם הנשים הביסו 0:10 את מכבי עירוני אשדוד, והפעם הן מגיעות בכל הכוח בדרך להשיג 3 נקודות נוספות במאבקי הליגה. בפעם האחרונה שהקבוצה פגשה את האדומות (בסיבוב הקודם) הן הצליחו להפוך 1:0 מוקדם וסיימו בניצחון מתוק 2:3. עכשיו הן מגיעות נחושות לנצח בפעם השנייה העונה את הנשים של תל אביב. המשחק יחל היום בשעה 21:00 במגרשי הכדורגל בעמק הארזים ואתם מוזמנים לבוא ולעודד ביציע!