שלישי ברציפות: בנות בית"ר ירושלים הביסו את עירוני אשדוד

קבוצת הנשים
16 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצת הנשים ניצחה 0:6 את אשדוד ונשארה מושלמת לאחר שלושה מחזורים. ביום חמישי משחק גביע מול בני יהודה ת"א
כותב: מערכת האתר

אחרי הניצחון המתוק על הפועל תל אביב, קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים הגיעה אל המחזור השלישי בו אירחה את עירוני אשדוד. למרות הקור הירושלמי, כ-40 אוהדים הגיעו לתמוך ולעודד את הבנות ועל הדרך ראו שישה שערים בתוך הרשת של אשדוד.

קבוצת הנשים במשחק מול אשדוד

מתחילת המשחק בית"ר הייתה עדיפה בכל חלק במגרש ושלטה לכל אורכו. לאחר שלוש דקות מפתיחת המשחק מירב ברש ניצלה כדור חוזר ברחבה של אשדוד והעלתה את הקבוצה ל-0:1. לאחר כמה דקות ענבר בן מיכאל כבשה את השני לאחר שקיבלה כדור רוחב. לקראת סוף המחצית הראשונה הייתה זו רגד באיר שניצלה טעות בהגנה של אשדוד וכבשה מקרוב. 0:3 לבית"ר במחצית.

קבוצת הנשים חוגגות שער

המחצית השנייה הייתה המשך ישיר של הראשונה, כדור עומק של אריאל הוכברג הגיע לענבר בן מיכאל שבעטה בעיטה אדירה לחיבורים וכבשה את השני שלה ואת הרביעי של הקבוצה. הוכברג שבישלה את הגול הרביעי, כבשה את החמישי לאחר שהשאירה את כל ההגנה של אשדוד מאחוריה ובעטה לפינה. לקראת שריקת הסיום רעות שפירא הצטרפה לחגיגה עם בעיטה מתוך ה-16 לפינה. 0:6 מרשים בסיום.

קבוצת הנשים במשחק מול אשדוד

קפטנית הקבוצה, טליה מרקוס אמרה לאחר המשחק: "כל הכבוד לכולן. עבדנו קשה וכבשנו גולים יפים. נלמד מהמשחק ונבוא יותר חדות וחזקות מול בני יהודה ביום חמישי בגביע".

בנות בית"ר ירושלים ממשיכות להיות בצמרת הטבלה, עם מאזן מושלם של 9 נקודות. ביום חמישי תפגוש הקבוצה את קבוצת הנשים של בני יהודה למשחק גביע (21:00, עמק הארזים).

קבוצת הנשים