אמא, מורה לתורה וסטודנטיות: הכירו את קבוצת הנשים שלנו

קבוצת הנשים
1 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
סטודנטיות, מורות לחנ"ג, אוהדות שרופות ואפילו אמא לארבעה. הנה כמה דברים שלא ידעתם על הנשים של בית"ר ירושלים
כותב: מערכת האתר

קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים עוד שנייה מסיימת את הסיבוב ראשון בליגה, וזה מתחיל להרגיש כאילו הן היו כאן מאז ומתמיד. אחרי שבהתחלה היה קצת קשה, אפשר להגיד שהיום בית"ר ירושלים נשים כאן ובגדול. הבנות עברו את השלבים המוקדמים בגביע המדינה וממשיכות את ההתמודדות במפעל, ובמהלך הסיבוב הראשון אפילו פגשו את הפועל תל אביב המתחרה איתן באותה הליגה, למפגש היסטורי ומלא אנרגיות, שאותו אגב ניצחו הצהובות. בליגה הארצית, שהיא הליגה השלישית, משחקות 10 קבוצות ובסוף העונה השתיים הראשונות יעלו אל הליגה הלאומית. בית"ר ירושלים נמצאת כרגע במקום הרביעי.

כדי לעזור לכם להכיר את הלוחמות שלנו מקרוב, תפסנו אותן לשיחה צפופה ואספנו במיוחד את כל הדברים שהכי שווה וחשוב לדעת. ניסינו להבין מה קורה מאחורי הקלעים של הקבוצה המיוחדת והמרגשת הזאת, ואיך זה מרגיש להיות חלק מהמועדון של המדינה. רמז, גם הן עדיין מתרגשות מהמחשבה. אז להיות שחקנית בליגת הנשים זה לא דבר פשוט, והאמת שמעבר ללייצג אותנו בכבוד במשחקים תופתעו לשמוע שהבנות עושות עוד הרבה. הנה כמה דברים מפתיעים שכנראה שלא ידעתם עליהן:

השחקנית הכי צעירה בקבוצה היא רותם מנצור בת ה-19, והיא נמצאת ממש לפני גיוס. השחקנית הכי מבוגרת היא נועה כהן – בת 42, אמא לארבעה ילדים וגננת בחינוך מיוחד עם תואר בקרימינולוגיה ומדעי הרוח.

כמה חשוב לבנות לשחק בבית"ר? כל כך חשוב שהן מגיעות מכל קצוות הארץ. יש לנו שחקניות מהרצליה, קרית גת, באר שבע, פתח תקווה, מודיעין ואפילו מחדרה!

כשהן לא משחקות או מתאמנות, 11 שחקניות מהסגל לומדות במרץ לתואר שלהן, 4 מהן כבר במהלך התואר השני. בין הדברים המעניינים שהן לומדות תוכלו למצוא תואר בביולוגיה, רפואה, מדעי המוח וגם אמנות. מישהו אמר ששחקני כדורגל לא חכמים? הצחקתם אותנו.

יש לנו בסגל 3 מורות לחינוך גופני ואפילו מורה לתורה. אז למי שמתחשק להתחזק גם רוחנית וגם פיזית, יש לאן לפנות.

שתיים מהבנות, רותם ותם, הן אוהדות שרופות שמקפידות להגיע לכל משחק של קבוצת הבוגרים, גם בחוץ וגם בבית, ליציע המזרחי. רגד באיר שלנו מעדיפה לשבת ביציע המערבי.

קבוצת הנשים במשחק מול אשדוד

נכון שהקבוצה נולדה רק בקיץ, אבל יש לה קהל נאמן שהולך איתה באש ובמים ומגיע לעודד במשחקים, כמו שמגיע לקבוצה בית"רית אמיתית. מחר (ראשון), הבנות יסיימו את הסיבוב במשחק מול הפועל רעננה (21:00, עמק הארזים). המון בהצלחה בנות, ויאללה בית"ר!