ספונסר חדש, ניצחון סוחף: 0:5 לקבוצת הנשים באילת

22 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
נסיעה ארוכה שכללה גם עצירת ביניים משעשעת, משחק מצוין (ושלושער של עמית נתנאל), ולקינוח ארוחה, מלון וחגיגות. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

קבוצת הנשים של בית"ר "לניאדו-שטראוכלר" ירושלים המשיכה אמש (חמישי) במירוץ שלה בליגה הלאומית, כשהפעם קיבלה את היריבה הכי דרומית שיש בארץ, בנות אילת, למשחק שתמיד הופך לחוויית מסע מרתקת.

רגע לפני שעלו על האוטובוס, קיבלו השחקניות את ההודעה על הסכם החסות החדש של הקבוצה, שגרם לכולן שמחה אדירה.

הנסיעה הארוכה לדרום ממש לא הפריעה לשחקניות שלנו לשמור על המוראל הגבוה, כשגם בעצירה שלהן רגע לפני ההגעה לעיר הוציאו את הכדור והחלו להקפיץ, עם שלל תרגילים נהדרים ומהפנטים (אותם תוכלו לראות בעמוד הקבוצה בפייסבוק ובאינסטגרם).

ולאחר כל זה, הגיע גם הכדורגל, והוא היה נהדר. הבנות שלנו עלו למגרש בלי יותר מדי רחמים והביסו 0:5 את בנות אילת, כשהן מציגות כדורגל נהדר, כפי שדרש מהן המאמן סימן טוב כהן.

כבר בתחילת המשחק היו כמה הזדמונויות שלא נוצלו, אבל כל מי שנכח ידע שהשער הוא עניין של זמן. בדקה ה-17 עמית נתנאל הוכשלה ברחבה לאחר התקפה נהדרת, וכבשה את הראשון, שהוריד הרבה לחץ מהשחקניות.

המשחק נמשך בשליטה של הבנות שלנו, ובדקה ה-43, רגע לפני המחצית, כבשה שובל צארום, הקפטנית במשחק, את השער השני, לאחר שכדור קרן גרם לערבובייה ברחבה וצארום דחקה את הכדור לתוך השער.

אם חשבתן שהקבוצה והמאמן היו מרוצים מהתוצאה, אז טעות בידיכן. נתנאל הטריפה את השחקניות ובמחצית השניה הקצב היה אפילו יותר גבוה. בדקה ה-47 נכנסה לפעולה מיכל מליכר, שכבשה שער נהדר ובדקה ה-57 הוסיפה עמית נתנאל שער נוסף מבישול של מיכל מליכר, אחרי הגבהה נהדרת והמשך בנגיעה אחת.

בדקה ה-65 נחתמה תוצאת המשחק לאחר שעמית נתנאל כבשה את השלישי שלה במשחק לאחר בישול של רג'ד באיר. 0:5 בסיום.

לאחר סיום המשחק האווירה היתה כמובן יוצאת מן הכלל, ומהאצטדיון המשיכו הבנות למסעדת הלב הרחב, בחסות הספונסר החדש שלהן, כשהמועדון גם מימן בית מלון כדי שלא יעשו את הנסיעה הארוכה בלילה.

בשעות הבוקר נסעה הקבוצה חזרה לירושלים על מנת שהבנות ששומרות שבת יצליחו להספיק ולהתארגן. המשחק הבא של הקבוצה יהיה בחוץ, ביום שלישי הקרוב נגד הפועל פתח תקווה, היורדת מליגת העל, במשחק קשה במיוחד.