מתחממות: קבוצת הנשים של בית״ר ירושלים ניצחה את בנות אילת 0:3

15 ספטמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובות שחורות שלנו פתחו את עונת 22/23 בניצחון והשיגו שלוש נקודות משערים של נועה אברהם, רויטל וורז׳ב וקרן לוי
כותב: יעקב צים

עם מאמן חדש על הקווים, שחקניות חדשות ומוטיבציה להגיע גבוה יותר בעונה הקרובה, פתחה ביום שלישי האחרון קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים את העונה. זו כבר השנה הרביעית בה נבחרת הנשים שלנו עושה לנו כבוד והפעם הקסם קרה בעיר הכי דרומית במדינה.

אז אחרי 4 שעות נסיעה, ויתור על חלק מיום העבודה ואווירה טובה באוטובוס, עלו הנשים שלנו על המדים כדי לתת הופעה מרשימה לפתיחת העונה, הן מבחינת כושר והן מבחינת תוצאה. בנות אילת לא עמדו בשטף והמשחק הסתיים ב-0:3 מרשים לזכות הצהובות שחורות.

המשחק התנהל בחום לא פשוט אחר הצהריים, אבל זה לא הפריע לבנות שלנו לעלות על הלוח כבר אחרי חמש דקות. נועה אברהם (שגם מתחתנת השבוע וזאת ההזדמנות לאחל לה מזל טוב), הבקיעה את השער הראשון מבעיטה לפינה מקו הרחבה אחרי בישול מצוין של רעות שפירא.

המחצית הראשונה היתה שקולה לכל אורכה, עם מצבים לשני הצדדים, אבל עד המחצית לא נכבשו עוד שערים ובית"ר ירדה ביתרון מינימלי.

במחצית השנייה, לאחר תדרוך של המאמן ישראל קדמי, השחקניות העלו הילוך ובדקה ה-58 רויטל וורז׳ב, שרשמה את הופעת הבכורה בקבוצה, הבקיעה שער מרגש ואת קריאות השמחה שלה שמעו עד לירושלים. את התוצאה הסופית חתמה קרן לוי בדקה ה-79, גם היא עם שער ראשון במדי הקבוצה. 0:3 נהדר ללביאות מירושלים.

אחרי המשחק חגגה הקבוצה בסעודת ניצחון במסעדת ״אשכרה״ באילת.

המשחק הבא של הקבוצה יתקיים ביום שלישי (20.9) נגד בנות יהודה בשעה 20:00 במגרש האימונים בבית וגן.

רוצה להיות חלק מהקבוצה המרגשת, מרגישה שהכדורגל אצלך בדם ואת מחפשת בית חם? יש לך את ההזדמנות. ניתן ליצור קשר עם אנשי המועדון בכתובת הבאה: [email protected]