ניצחון, ארוחה מפוארת ואירוח כיד המלך: המסע של קבוצת הנשים

7 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יומיים של גיבוש, שכללו בתוכם ניצחון על כפר כנא, אירוח, לינה וטיול באדיבות משפחתה של שחקנית הקבוצה, הסתיימו במסע מרגש והרגשה של דו קיום. צפו בתמונות ובאחד השערים
כותב: מערכת האתר

יש רגעים שנוצרים לכל החיים, וחוויות שהופכות קבוצות לטובות יותר ומגובשות יותר. המסע של קבוצת הנשים שלנו הוא בדיוק התיאור המושלם לרגעים כאלה.

אמש צוין ברחבי העולם היום הבינלאומי לספורט ולשלום. היום הזה מכיר באופן בו ספורט מקדם ערכים של זכויות אדם, שילוב וחברה בריאה. במקרה שובץ אמש (שלישי) גם משחקה של קבוצת הנשים שלנו נגד כפר כנא בחוץ, מה שגרם לשחקניות ולצוות האימון להתכונן למשחק לא פשוט וגם על הדרך לעשות גיבוש והווי לקבוצה.


לטובת הקבוצה הועמד אוטובוס ליומיים, והן יצאו לדרך בשעות הצהריים מירושלים. המשחק, שהחל בשעה 20:15 הפגיש אותנו עם אחת הקבוצות המסוכנות בליגה, שנמצאת בתחתית ונאבקת על חייה וגם נמצאת בתקופה טובה. המחצית הראשונה התאפיינה בעיקר במשחק לחימה של שני הצדדים, אבל אחרי 45 דקות לוח התוצאות הראה 0:0.

בדקה ה-50, נכנסה ראגד באיר למשחק, החליפה את יעל כץ, ובנגיעה הראשונה שלה בכדור נתנה מסירת אמן לאורי אהרוני, שלא התבלבלה וקבעה 0:1 לצהובות שחורות שלנו. בדקה ה-60, התקפה מאגף ימין הסתיימה בהגבהת כדור של עמית נתנאל, שפגע בשחקנית של כפר כנא ונכנס לשער. המארחות צימקו ל-2:1 והלחץ עלה כששער שלנו נפסל בטענת נבדל של אורי אהרוני. לקראת דקה 85 הגיע תורה של השוערת, אווה בן מוחא, שלקחה כדור מסוכן ולאחר מכן ראתה את ראגד באייר מרגיעה את הספסל, עם שער שקבע 1:3. באייר רצה למשפחה שהיתה ביציע והיתה מאושרת. כפר כנא צימקה את התוצאה ל-2:3 אבל לא יותר.


כשהן שמחות ומאושרות מהניצחון הקשה והמתוק, הגיעו השחקניות לכפר עין מאהל, שם מתגוררת משפחתה של אחת משחקניות הקבוצה, ראגד באיר. ברגע שנכנסו הנשים אל הבית, הן התקבלו בכבוד מלכים, עם שולחן עמוס באוכל וכל טוב. המשפחה והקבוצה המשיכו לאחר מכן לשיחות לתוך הלילה, כאשר השחקניות וצוות האימון לא הפסיקו לשבח ולהודות על האירוח המופלא.

לאחר מכן נשארו השחקניות לישון בכפר, בביתה של ראגד, והפכו את המסע לצפון לטיול גיבוש מרגש ויוצא מן הכלל. הבוקר המשיכה משפחת באיר את האירוח, עם ארוחת בוקר וטיול במטעים ובשדות שבאזור. בשעות הצהריים חזרו השחקניות לירושלים, נפעמות מהטיול שנעשה, ובעיקר – מרוצות עם שלוש נקודות חשובות מאוד.

שחקנית הקבוצה, לוטם פסטמן, ששיחקה אתמול גם כקפטנית הקבוצה, אמרה לאחר מכן: "אלה היו יומיים מושלמים ומרתקים, שגיבשו אותנו כקבוצה, כחברות וגם כשחקניות כדורגל. אין מילים לתאר את האושר מהניצחון, ואת התדהמה מהאירוח המפנק והמושלם שקיבלנו. בשם כל הקבוצה אנחנו רוצות להגיד תודה גדולה. אין הסבר טוב יותר מזה לדו קיום ואהבת הזולת. יצאנו לשחק בכפר כנא, התארחנו, אכלנו וטיילנו בכפר עין מאהל, ובסוף חוזרות ביחד לירושלים".