עולות על כל דימיון: עוד ניצחון לקבוצת הנשים

5 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הלביאות שלנו יצאו למשחק החוץ האחרון לעונה, וחזרו עם עוד שלוש נקודות, שקבעו כי הן תסיימנה את העונה במקום הרביעי. הסיכום המלא בפנים
כותב: מערכת האתר

קבוצת הנשים שלנו ממשיכה ולא מוכנה לעצור. הלביאות בצהוב שחור רשמו היום ניצחון 1:3 על צור שלום ביאליק, במשחק החוץ האחרון שלהן העונה. הבית"ריות, שנמצאות במקום הרביעי, שיחקו נגד המקום השישי בטבלה. כאשר המשחק הקודם נגד צור שלום ביאליק הסתיים בניצחון 1:2 בית״רי. אך כזכור הוא היה משחק לא קל בכלל.

לפני תחילת המשחק הקדישו כלל השחקניות, השופטים והקהל דקת דומיה לזכר הנספים באסון שאירע בשבוע שעבר בהר מירון.

הבנות עלו חדות ולא שידרו שאננות לרגע. לוטם פסטמן סיפרה לאתר הרשמי: "מיד לאחר שריקת הפתיחה, התחלנו במשחק ובלחימה שלנו. לקח לנו כמה דקות להיכנס למשחק אך מהתחלה היה ניכר שאנחנו שולטות בכדור. למרות זאת, התקפה טובה של המארחות הסתיימה בשער כבר בדקה השישית".

"כמובן שהמשכנו להילחם על כל כדור ולא נתנו לפיגור המוקדם להוריד לנו את הביטחון. במשך הדקות הבאות שלטנו במשחק וידענו שאנחנו חייבות להשוות את התוצאה כמה שיותר מהר ולהעביר אלינו את המומנטום".

הבנות המשיכו בשלהן, ובאו על שכרן בדקה ה-20. לוטם פסטמן (מס׳ 9), כבשה את שערה הרביעי העונה, והורידה את הקבוצות למחצית בשיוויון.

החבורה בצהוב שחור פתחה את המחצית השניה בתחושה טובה לאחר ששלטה בכדור לאורך כל המחצית הראשונה. כמובן שהתוצאה לא סיפקה אותן, והן עלו למחצית במטרה ברורה להשיג מהפך ולנצח את המשחק. לאחר חמש דקות בלבד בתוך המחצית השניה המטרה הושגה – מיכל מליכר (מס' 12) הרימה כדור קרן שמצא את ראשה של עמית נתנאל (מס׳ 36) ששמה אותו ברשת והעלתה את בית״ר ליתרון 1:2.

לאחר 5 דקות נוספות נשרקה עבירה לטובת בית״ר ירושלים. הבנות קיבלו כדור חופשי ממרחק די גדול מהשער בצידו הימני של המגרש, מליכר לקחה את הבעיטה והגביהה אותה לרחבה של היריבה. הכדור הגיע בסוף ללוטם פסטמן באגף שמאל שהחזירה את הכדור לעמית נתנאל שבעטה ממרחק כדור ענק לרשת העליונה והגדילה את היתרון ל-1:3 עם שני שערים בחמש דקות בלבד.

בית״ר המשיכה לשלוט בכדור באופן גורף גם בדקות הבאות ולאיים על השער של היריבה מספר רב של פעמים. אך בסופו של דבר תוצאת הסיום נקבעה 1:3 לבית"ר.

עם הניצחון הזה, ומשחק נוסף שהתקיים הערב בין המקומות ה-3 וה-5 בטבלה, נקבע שהבית"ריות יסיימו את העונה במקום הרביעי בטבלה. בשבוע הבא השחקניות יארחו בבית וגן את מכבי באר-שבע למשחק בית אחרון לעונה. אתם מוזמנים לבוא לתמוך ולעודד את הבנות במשחקן האחרון. רק ביחד נשיג ניצחון אחרון לעונה!