הבטיחו הישארות – והתארחו בעיד אל פיטר: המסע של קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים

2 מאי 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצת הנשים שלנו הצליחה, למרות הקשיים, להישאר בליגה בסטייל, ולאחר המסע לצפון, התארחה אצל הקבוצה המארחת בית"ר כפר כנא לארוחה מגבשת. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים ממשיכה במסע שלה בליגה הלאומית, וגם מחזקת קשרי ידידות ואחווה עם קבוצות אחרות ברחבי המדינה. הערב (שני) שיחקה הקבוצה מול בית"ר כפר כנא למשחק חשוב במסגרת הפלייאוף התחתון בליגה, שלושה מחזורים לסיום, כשבית"ר כבר הבטיחה את ההישארות שלה בליגה לאחר מסע נהדר.

הצהובות שחורות שלנו, שנמצאות במומנטום נהדר, יצאו למשחק ואחריו הוזמנו על ידי הקבוצה המארחת לחגיגות עיד אל פיטר, המסמל את סיום צום הרמאדן. המשחק עצמו הסתיים ב-0:0 עמוס באירועים.

זוהי לא הפעם הראשונה בה נקשרת פעילות קהילתית מבורכת של הלביאות שלנו. הצהובות שחורות שלנו הזמינו בחג חנוכה האחרון את בנות עראבה לאחר המשחק ביניהן להדלקת נרות, סופגניות, ומפגש חברתי מרתק. אנו גאים במסורת המתפתחת ובעיקר במפגשים הנהדרים בין הקבוצות. כזכור, בעונה שעברה התארחה הקבוצה בעין מאהל, ואף ערכה סיור, ישנה באזור ונהנתה מהאווירה.

קפטנית הקבוצה, עמית נתנאל, אמרה בסיום: "כקבוצה מגוונת, אנחנו תמיד שמחות על ההזדמנות להכיר יותר לעומק את הקבוצות השונות בליגה שלנו, ולחוות תרבויות שונות בחברה הישראלית. אנחנו רוצות להודות לכפר כנא על האירוח החם ועל ההזדמנות להשתתף איתן בחגיגות עיד אל פיטר".

אסל שיח סולימאן, שחקנית בית״ר בנות כפר כנא: "היה משחק טוב מאוד. שתי הקבוצות נתנו את כל הלב והיה כיף לשחק יחד".