איזו פתיחת עונה: קבוצת הנשים הביסה 1:5 את מכבי יבנה

קבוצת הנשים
2 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובות שחורות נכנסו לעניינים מהר, עם ניצחון מרשים מאוד ועם שלושער לקפטנית, זוהר דבורה. במחזור הבא - הפועל תל אביב
כותב: מערכת האתר

כמה חיכינו וציפינו, ובסופו של דבר זה הגיע. קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים עלתה אתמול סוף סוף לכר הדשא, ועשתה זאת בסטייל אדיר, עם 1:5 מדהים לפתיחת העונה ועם המון ציפיות לקראת המשך הדרך.

קבוצת הנשים
קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים

מיותר לציין עד כמה הבנות התרגשו לפני פתיחת המשחק, אבל עם השריקה לפתיחת המשחק, הכל נעלם לחלוטין. הבנות טרפו את הדשא ולא השאירו סיכוי ליריבות בכחול. כל אחת במגרש התעלתה בצורה מרשימה וידעה בדיוק מה היא צריכה לעשות, וכשמבצעים כמו שצריך – התוצאות בהתאם.

כבר מפתיחת המשחק גילתה בית"ר ירושלים עליונות, כשהראשונה לעשות היסטוריה היא זהר דבורה, שכבשה את השער הראשון של הקבוצה אי פעם. עד המחצית הצטרפה אליה גם לוטם פסטמן, שכבשה את השני, וקבעה את תוצאת המחצית, שעמדה על 0:2.

במחצית השנייה היתה זאת הקפטנית, זהר דבורה, ששוב כבשה וקבעה 0:3 לאחר מבצע יפה, כשבשער הרביעי התכבדה רגד באיר לקול התשואות מחברותיה לספסל. את התוצאה חתמה זהר דבורה, שכבשה את החמישי ושלושער אישי מרשים. את השימחה של הבנות אפשר היה לשמוע עד לבלומפילד אתמול, במה שהשלים ניצחון כפול אמש, גם של הבוגרים וגם של הנשים.

קבוצת הנשים חוגגות שער
חוגגות ניצחון ראשון

במחזור הבא מחכה לחבורה של סימי כהן – הפועל תל אביב, במשחק שהוא תמיד מעבר לסתם משחק. על מועד המשחק תתפרסם הודעה בקרוב. בינתיים אפשר לשמוח, ולהתחיל להתכונן למשימה הבאה.