ויוה לה ורדאסקה: הבלם הפורטוגלי חתם לשנתיים בקבוצה

דיוגו ורדסקה
23 אוגוסט 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
דיוגו, מספר 5 החדש שלנו, הגיע למתחם האימון, ראה את הקהל באימון וסגר סופית את כל הפרטים לאחר שעבר גם בדיקות רפואיות
כותב: מערכת האתר

הנה הוא בא. אחרי שנחת אמש בישראל, ועבר הבוקר בדיקות רפואיות, הגיע הבוקר דיוגו ורדאסקה למתחם האימונים בבית וגן, על מנת להתרשם מהמתקן ולערוך את ההכנות האחרונות. ורדאסקה נפגש עם המנהל המקצועי, יוסי בניון, שגם היה במעמד החתימה, וערך היכרות עם מאמן הקבוצה, רוני לוי. השניים גילו במהלך השיחה מספר שחקנים שלוי עצמו אימן ומכיר, ושיחקו עם ורדאסקה. לאחר מכן הגיע הפורטוגלי לחדר ההלבשה, שם התקבל בחמימות על ידי שחקני הקבוצה, וערך היכרות ראשונית איתם ועם אנשי הקבוצה. הוא יתאמן מחר בערב באימון המסכם של הקבוצה.

דיוגו ורדסקה

לאחר מכן חתם ורדאסקה על החוזה ואמר לאתר הרשמי של בית"ר ירושלים: "אני מרגיש פה טוב, אני אוהב את המדינה, האנשים פה טובים ועוזרים לי להתאקלם כאן. שמעתי שזאת קבוצה גדולה בישראל, יש לה הרבה מאוד אוהדים ואצטדיון טוב. אני אוהב את זה". ורדאסקה התייחס גם לכושר המשחק שלו ואמר: "התאמנתי בספרד כל הזמן מתחילת העונה, אז אני בכושר משחק". כשנשאל איזה מילים הוא מכיר כבר בעברית, אמר: "שלום, ויאללה בית"ר".

הקבוצה סיימה את אימון הבוקר שלה, כשעשרות אוהדים הגיעו אליו עם תופים ודגלים לקראת המשחק מול הפועל באר שבע ביום ראשון הקרוב.